AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor'da erzak ödülünü kim kazandı? (11 Haziran Perşembe)

İlk Yayınlanma : 11 Haz 2020 - 21:04 / Son Güncelleme : 11 Haz 2020 - 21:18

11 Haziran Perşembe Survivor erzak ödülünü kim kazandı? TV8’in sevilen yarışması Survivor 2020 Kırmızı takım ile Mavi takım 104. bölümde erzak ödülü oyunu oynandı. Kırmızı takım ve mavi takım yarışmacıları erzak ödülü için mücadele etti. Peki 11 Haziran Perşembe Survivor erzak ödülünü kim kazandı? Erzak ödülü oyunu izleyenlere büyük keyif verdi, yarışma eğlenceli anlara sahne oldu. İşte Survivor 11 Haziran Perşembe erzak ödülünü kazanan takım...

Survivor 11 Haziran Perşembe erzak ödülünü kazanan takım haberimizde! TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020 Kırmızı takım ile Mavi takım 104. yeni ve son bölümüyle ekranlara geldi. Kırmızı takım ve Mavi takım yarışmacıları, erzak ödülü oynadı. Yarışma eğlenceli anlara sahne oldu. Peki 11 Haziran Perşembe Survivor erzak oyununu kim kazandı? İşte merak edilenler... Survivor yeni bölüm erzak ödülü oyununu kazanan takım haberimizde.

SURVIVOR ERZAK ÖDÜLÜ OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI, ÖDÜL NE OLDU?

Yeni kurulan iki takımda yarışmacılar avantaj oyunu için karşı karşıya geldiler. Avantaj oyununu yeni kurulan mavi takım kazandı. Mavi takımdav Ardahan'ın kaptanlığında Yasin, Sercan, Evrim ve Elif bulunuyor. Kırmızı takımda ise Cemal Can'ın kaptanlığında Nisa, Barış ve Berkan var. Avantaj ödülünü mavi takım kazanmasıyla birlikte ilk oyuna çıkan iki takım yarışmacıları arasında kırmızı takım ilk 3 oyunun 2 karşılaşmasını kazanarak oyuna 2-1 önde başladılar.

Barış ile Evrim başka takımlarda oldukça Evrim, rakip olarak hep Barış'ı seçmeye devam ediyor. Barış ise, kendisini seçen Evrim'e sakatlığı geçmeye başladıkça oyun vermemeye devam ediyor. İkili parkur sonuna birlikte geldiler. Fakat Barış, atışlarda bugün iyi olduğunu belli etti ve takımını 3-1 öne geçirdi.

 

Kırmızı takım erzak oyununda iyi başladı ve ilk 5 skoruna ulaşan takım oldu. Ardahan ile Berkan karşı karşıya geldiği oyunda Berkan skoru 6 yapmak isterken, Ardahan fark açılmaması için mücadele verdi. Atışlarda Ardahan, kazanarak durumu 5-3'e getirdi ve takımını oyunda tuttu. Nisa ile Elif, parkura çıktı ve atış bölümüne aynı anda geldiler. Atışlarda iki yarışmacı da üst üstte kazandılar. Son atışlarda aynı anda atan ikili için kamera kayıtlarına bakıldı. Kayıtlara göre kazanan Mavi takım oldu ve Elif'in kazanmasıyla durum 5-4'e geldi.

Oyunlarda farklı şekilde gitmeye çalışan Kırmızı takım, durumu 6-4'e getirdi. Ardahan ile Barış aradaki fark için parkura çıktılar. Ardahan ilk oyununu kazanarak çıktı ve kaptanlık yaptığı takımı için farkı 1 sayıya indirmek için mücadele etti. Barış ise farkı 3'e çıkarmak için parkura çıktı. Atışlarda iyi olan ikili arasında Barış, üst üstte yaptığı atışlarla durumu 7-4'e çıkardı ve takımı adına yine kazanmayı bildi.

 

Yasin ile Berkan parkur başında geçtiler ve ödül için mücadele verdiler. İkili parkur sonuna aynı anda gelmeyi başardılar. Atışlar da ise ikili ilk atışları aynı anda yaptılar. Fakat Yasin, son bölümde takılınca Berkan, üst üstte iki tane atarak sayıyı almayı başardı ve durumu 8-4'e getirdi. Böylelikle yein kurulan kırmızı takımda ilk oyuna iyi bir başlangıç yapıldı ve erzak ödülünde bir adım daha öne geçtiler. Fark ileriye gittikçe erzak ödülüne daha da yakınlaşmayı başardılar.

HABERİMİZ GÜNCELLENİYOR...

İŞTE KAZANAN TAKIM

Barış ile Sercan parkurda karşı karşıya geldi. İkili parkur sonuna aynı anda geldiler. 4 atışın 3 atışını aynı hızda atan ikili son atışlarda aynı anda kaçırdılar. Daha sonra pota atışlarında iyi olan Barış, topu potaya atmayı başardı. Attıktan sonra dengesini kaybeden Barış, öne doğru geldi. Buna itiraz eden Mavi takım, atışlarda sorun olmayınca puan kaybettiler. Yeni oyunda ise Berkan ile Elif, karşı karşıya geldiler. Berkan, erzak ödülünü kazanmak için parkura çıkarken, Elif ise oyunu devam ettirmek için parkura çıktı. İki yarışmacı da parkur sonuna aynı anda geldiler. Atışlara büyük heyecanla başladılar. Berkan, omuzundan sakatlanmasına rağmen 10-4 kazanmayı başardı ve takımına erzak ödülünü getirdi. Böylelikle ödülü yeni kurulan Kırmızı takım kazandı. 

Kırmızı takım: Nisa, Cema Can, Berkan, Barış

Mavi takım: Ardahan, Yasin, Sercan, Evrim, Elif

ERZAK VE ANLAT BAKALIM OYUNUNU FULL İZLE