Survivor'da flaş isim eleme adayı oldu! Dokunulmazlığı kazanan takım... (13 Haziran Cumartesi)

Survivor 13 Haziran Cumartesi eleme adayı kimler oldu, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’ın 106. yeni ve son bölümü akşam ekranlara geldi. Kırmızı ve Mavi takım , dokunulmazlık oyununda mücadele etti. ilk dokunulmazlığı kırmızı takım mı kazandı. Peki ilk dokunulmazlık oyunu sonrası 13 Haziran Cumartesi Survivor eleme adayı kim oldu kimin adı yazıldı? işte dokunulmazlığı kazanan takım, eleme adayları…
13 Haziran 2020 19:48- Son Güncelleme - 13 Haziran 2020 20:41
Google news abonelik

İşte 13 Haziran Cumartesi Survivor eleme adayı! TV8’in sevilen yarışma programı Survivor 106. bölümde ada konseyinde bir eleme adayı çıkartıldı ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki Survivor 13 Haziran Cumartesi eleme adayı kimler oldu? Eksilmek istemeyen Kırmızı ve Mavi takım , yeni bölümde dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki ilk dokunulmazlık oyunu sonrası 13 Haziran Cumartesi Survivor eleme adayı kim oldu kimin adı yazıldı? işte dokunulmazlığı kazanan takım, eleme adayları

Survivor 13 Haziran Cumartesi eleme adayı kim oldu?

Oyunun ilk bölümlerinde iki takımda çok iyi başladı. 2 puan farkla önde götüren Mavi takım, dokunulmazlık oyununa daha hızlı başlayan taraf oldu. Atışlarda iyi olan Ardahan, takımı adına skoru attıracak skoru getirdi. Böylece 6-3 öne geçen Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunun ilk ayağında etkili oyun sergilemeye devam etti.

Elif'in sakatlanıp hastaneye önlem için götürülmesi sonrası Elif'in yerine Evrim, oyuna çıktı. Barış'a karşı atışlarda iyi olan Evrim, oyunu kazandı ve durumu 8-3' getirdi. Mavi takım böylelikle rakiplerine karşı oyuna daha çok odaklandı ve finali yapmak için hazırlanmaya başladı.

HABERİMİZ GÜNCELLENİYOR...

9-3 öne geçen kırmızı takım oyun bitti derken mavi takım inanılmaz bir atağa çıkış yakaladı. Önce Berkan durumu 9-4 yaptı. Ardından Cemal Can, Barış kazanarak durumu 9-6 yaptı. Berkan yine sahneye çıktı ve oyunu kazanarak durumu 9-7 yaptı. Kırmızı takım inanılmaz bir geri dönüşe imza atıyor. 9-7'e getiren kırmızı takım heyecanla oyuna odaklanmaya başladı. Sonuç bir türlü mavi takım için sonuçlanmaması moral düşüklüğüne sebebiyet oldu.

İnanılmaz bir geri dönüş olmaya devam etti. Cemal Can bu sefer Ardahan'a karşı oynadı. Ardahan sonucu yapmak için çıkarken Cemal Can, oyunun devam etmesini ve geri dönüşü devam ettirmek için oynadı. Cemal Can atışlarda 2/2 yaptı ve durumu 9-8'e getirdi.

Kırmızı takım, inanılmaz bir tempo yakaladı. Survivor'da böyle oyun zor göründü. 9-3'ten oyunu koparan Mavi takım, oyunu kazandı gözü ile oynarken Barış, Cemal Can ve Berkan'ın oyun kaybetmemesi oyunu son bölümde inanılmaz bir yöne çevirdi ve durum 9-9'a geldi. 1 sayı alamayan Mavi takım oyundan tamamen koptu ve oyun bayrak oyununa geldi. 

İŞTE KAZANAN TAKIM

İŞTE KAZANAN TAKIM

Kırmızı takımın 9-3'ten oyunu tekrar çevirmesi geceye damgasını vurdu. 9-9'a gelen oyunda Mavi takımda moral bozukluğu gözüktü. Bayrak oyununa Kırmızı takımdan Cemal Can ile Berkan çıktı. Mavi takımdan ise Sercan ile Yasin çıktı. Büyük heyecanın olduğu oyunu kazanan takım ise; KIRMIZI TAKIM oldu.

ELEME ADAYI BELLİ OLDU!

Ardahan, kendi isteği ile eleme adayı oldu. Evrim ile Sercan, Ardahan'ı yazarken Yasin, Evrimi yazdı. Böylelikle ilk eleme adayı Ardahan oldu.

Ece Türkoğlu ilk maçında harika gol attı