• Diğerleri

Survivor'da flaş isim eleme adayı oldu! Dokunulmazlığı kazanan takım... (23 Mayıs Cumartesi)

Survivor 23 Mayıs Cumartesi eleme adayı kimler oldu, dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? Survivor’ın 85. yeni ve son bölümü akşam ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler, dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Dünkü dokunulmazlığı Ünlüler kaybetmiş ve konseyde Yunus Emre’nin adı yazılmıştı. Peki ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası 23 Mayıs Cumartesi Survivor eleme adayı kim oldu kimin adı yazıldı? işte dokunulmazlığı kazanan takım, eleme adayları…
23 Mayıs 2020 21:13- Son Güncelleme - 23 Mayıs 2020 21:16
Google news abonelik

İşte 23 Mayıs Cumartesi Survivor eleme adayı! TV8’in sevilen yarışma programı Survivor 85. bölümde ada konseyinde bir eleme adayı çıkartıldı ve dokunulmazlık oyunu oynandı. Peki Survivor 23 Mayıs Cumartesi eleme adayı kimler oldu? Dün birinci dokunulmazlık oyununda Ünlüler kaybetmiş ve konseyde Yunus Emre eleme adayı olmuştu. Eksilmek istemeyen Ünlüler ve Gönüllüler, yeni bölümde dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki ikinci dokunulmazlık oyunu sonrası 23 Mayıs Cumartesi Survivor eleme adayı kim oldu kimin adı yazıldı? işte dokunulmazlığı kazanan takım, eleme adayları

İLK ELEME ADAYI YUNUS EMRE

Survivor'da haftanın ilk dokunulmazlık oyununda Ünlüler ve Gönüllüler oldukça zorlu anlar yaşadı. Ödülün orman evinde pizza olduğu ve büyük heyecana sahne olan oyunda yarışmacılar, kıyasıya rekabet etti ve kazanan takımı 10-5 skoruyla Gönüllüler takımı oldu.  

Survivor'da ilk dokunulmazlığı kaybeden Ünlüler takımı konseye gitti. Sayıları 4 kişiye düştüğü için yıkılmakla karşı karşıya kalan ekipte Yunus Emre, Sercan'ı; Aycan, Elif ve Sercan ise Yunus Emre'yi aday gösterdi.

Böylelikle Survivor'da bu hafta ilk eleme adayı Yunus Emre oldu. Survivor'da ikinci eleme adayı ise ünlülerden Elif oldu.

Survivor 23 Mayıs Cumartesi eleme adayı kim oldu?

Survivor'ın 85. bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler arasında dokunulmazlık oyunu büyük bir heyecan seviyesinde yaşandı. Zaman zaman gerginliklerin tavan yaptığı mücadeleyi Gönüllüler, 10-6 kazandı.

Bandırma - AEK I CANLI