Survivor'da flaş isim eleme adayı oldu! Dokunulmazlığı kazanan takım...

Survivor 10 Mayıs Pazar eleme adayı kim oldu, konseyde kimin ismi yazıldı? TV8 ekranlarında Survivor’ın yeni bölümü bu gece izlendi. Vatandaşlar, dokunulmazlığı kazanan takımı merak ediyor. Öte yandan, Survivor 10 Mayıs Pazar eleme adayı kim oldu araştırmaları da sürüyor. Merak edilenler haberimizde. Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 72. bölüm 10 Mayıs Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu?
10 Mayıs 2020 21:42- Son Güncelleme - 10 Mayıs 2020 21:45
Google news abonelik

TV8’in çok izlenen yarışma programlarından Survivor’da bu gece Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Kaybeden takım ise konseyde eleme adayı çıkarmak zorunda kaldı. Vatandaşlar, Survivor 10 Mayıs Pazar eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı kim kazandı araştırmalarını sıklaştırdı. Ünlüler ve Gönüllüler, dokunulmazlığı alan takım olabilmek için parkurda müthiş bir mücadele sergiledi. Peki Survivor 72. bölüm 10 Mayıs Cumartesi dokunulmazlık oyununu kim kazandı, konseyde eleme adayları kimler oldu?

DÜN SURVIVOR’DA DOKUNULMAZLIK VE ERZAK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'da Ünlüler ile Gönüllüler, nefes kesen bir erzak - dokunulmazlık oyunu oynadı. Kazanan takım, haftalık erzak paketini kazanacak ve akşama eleme adayı çıkarmayacaktı. Uzun ve zorlu parkurda yarışan iki takımı da puzzle kısmı epey zorladı. Yasin'in Evrim'e bağırması sonrasında oyundan ihraç edildi. Oyuni iki takım arasında inanılmaz bir rekabete sahne oldu. Yarışmacılar, varlarını yoklarını dokunulmazlığı ve erzağı kazanmak için ortaya koydu. Skor 9-8 iken Ünlülerden Aycan ile Gönüllülerden Evrim karşı karşıya geldi. Evrim, rakibinin puzzle'da vakit kaybetmesini atışlarda değerlendiremedi. Aycan, iki atışı tam yaparak skoru 10-8 yaptı. Böylece Ünlüler takımı, Survivor'da erzak ve dokunulmazlık oyununu kazandı. Berkan, geçen hafta olduğu gibi bu haftada da Gönüllüler takımının ilk eleme adayı oldu.

10 MAYIS PAZAR SURVIVOR’DA ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU, DOKUNULMAZLIK OYUNUNU KİM KAZANDI?

Survivor'ın yeni bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler dokunulmazlık oyununu kazanmak için parkur mücadelesi verdi. Gönüllüler Takımı, oyunu kazanan taraf oldu.

RB Leipzig - Freiburg (1-1) - Maç Özeti - Bundesliga 201/20