Survivor'da futbol maçı nefesleri kesti! İşte kazanan takım ve müthiş ödül...

24 Mayıs Pazar Survivor futbol maçını kim kazandı? 86. yeni bölümde Survivor 2020 takımı ve Acun Medya arasında futbol maçı izleyenlerle buluştu! Bu sezon yarışmacılar ve Acun Medya arasında gerçekleşen mücadelelerin bir yenisi futbol maçı oldu. yandan Acun Ilıcalı futbol maçı ödül ne oldu sorusuna da yanıt verdi. Peki 24 Mayıs Pazar Survivor futbol maçı kim kazandı kaç kaç bitti? Acunn.com’da 24 Mayıs Pazar Survivor futbol maçı izlemek için detaylar haberimizde…
24 Mayıs 2020 20:29- Son Güncelleme - 24 Mayıs 2020 20:30
Google news abonelik

24 Mayıs Pazar Survivor futbol maçını kim kazandı, kaç kaç bitti? TV8’in fenomen yarışması Survivor’ın 86. yeni ve son bölümünde Survivor 2020 takımı ve Acun Medya arasında futbol maçı oynandı. Peki 24 Mayıs Pazar Survivor futbol maçı kim kazandı kaç kaç bitti? Acunn.com’da 24 Mayıs Pazar Survivor futbol maçı izleyin… Karşılaşma heyecanlı anlara sahne oldu. Öte yandan Acun Ilıcalı futbol maçı ödül ne sorusunu da cevaplandırdı. İşte Survivor futbol maçı kazanan takım

24 MAYIS PAZAR SURVIVOR FUTBOL MAÇINI KİM KAZANDI?

Survivor 2020’nin yeni bölümü, 24 Mayıs Pazar akşamı TV8’de ekranlara geldi. Fenomen yarışmada bayram haftası sebebiyle Acun Medya ve Survivor 2020 ekibi arasında bir futbol maçı oynandı. Sercan Yıldırım’ın kaptanlığını yaptığı Survvivor 2020 takımında Aycan, Berkan, Yasin ve Ardahan gibi isimler yer alırken; Acun Ilıcalı’nın kaptanlığını yaptığı Acun Medya takımında ise İrem Kanan, Esat Yontunç gibi isimler yer aldı. Daha önce oynanan futbol maçında Acun Medya, Survivor 2020 takımını mağlup etmişti.

Sercan Yıldırım, maç öncesinde hırslı olduğunu belirtti. Öte yandan Aycan da kazanmak istediklerini söyledi. Acun Ilıcalı, Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Aycan’a selam gönderdiğini de söyledi. 

 

FUTBOL MAÇI ÖDÜL NE OLDU?

Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, maçın ödülünün ton balığı ve makarna olduğunu söyledi. Survivor 2020 takımını futbol maçında yer alan isimler dışında kimse desteklemezken, Acun Medya’yı ise kalan tüm yarışmacılar destekledi.

FUTBOL MAÇININ KİM KAZANDI, KAÇ KAÇ BİTTİ?

Survivor 2020'ninyeni bölümünde oynana futbol maçı nefesleri kesti. Kazanan takım ise Acun Medya oldu. Skor ise 13-10.

Survivor'da yarışmacılar ve ünlü isimler Anlat Bakalım oynadı! Peki kim kazandı, ödül ne oldu?