AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Büyük ödül nefesleri kesti!

İlk Yayınlanma : 08 May 2020 - 21:32 / Son Güncelleme : 08 May 2020 - 21:36

Survivor 8 Mayıs Cuma ödül oyununu kim kazandı? TV8’in fenomen yarışması Survivor yeni bölümüyle ekrana geldi. Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyununda mücadele etti. Peki 8 Mayıs Cuma Survivor ödül oyununu kim, hangi takım kazandı? Ödül ne? Survivor’ın 70. son bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler’in mücadelesi nefesleri kesti. Ödül oyunu 8 Mayıs Cuma Acunn.com’dan izleyin. Oyunu kazanan takım büyük ödüle kavuştu! İşte Survivor Ünlüler Gönüllüler 70. bölüm ödül oyunu kazanan takım 8 Mayıs Cuma

TV8’in fenomen yarışması Survivor 2020’nin yeni bölümünde Ünlüler ve Gönüllüler ödül oyununda nefesleri kesen bir mücadele sergiledi. Vatandaşlar ise, Survivor 8 Mayıs Cuma ödül oyununu kim hangi takım kazandı araştırmalarına başladı. Ödül oyunu sırasında zaman zaman gerginlikler de yaşandı. Peki 8 Mayıs Cuma Survivor ödül oyununu kim kazandı, ödül ne olduÜnlüler ve Gönüllüler bu sefer mücadelelerini büyük ödül için sergiledir. Survivor 70. bölüm ödül oyunu izle Acunn.com bilgileri de haberimizde.

SURVIVOR 8 MAYIS CUMA ÖDÜL OYUNUNDA ÖDÜL NE OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’in 70. ve son bölümü TV8’de ekranlara geldi. Mücadelenin başında avantaj oyunu Gönüllüler’in oldu. Karşılaşma öncesinde programın sunucu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, büyük ödülü açıkladı. Ilıcalı, ödülü anlatırken ‘Kazanan takım orman evinde kalacak. Takımlar gittikleri evde büyük bir steak ve baharatlı elma dilim patates yiyecek. Ayrıca çilekli - çikolatalı üç katlı bir pasta da olacak’ ifadelerini kullandı.

SURVIVOR 8 MAYIS CUMA ÖDÜL OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de takımlar 8 Mayıs Cuma günü yayınlanan bölümde ödül oyununda karşı karşıya geldi. Takımlar uzun bir parkurda mücadele verdi ve zaman zaman gergin anlar da yaşandı. Karşılaşmanın başında seçmelerde takımların lehine olan avantaj oyununu Gönüllüler Takımı kazandı. 

Oyunun genel skorunda da önde gelen ve ödülün galibi olan ekip Gönüllüler Takımı oldu. Gönüllüler, mücadeleyi 10-8 kazandı.

FLAŞ! Survivor Panorama'da büyük pot kırıldı! Dokunulmazlığı kazanan takımı ve konseyde yazılan ismi ağzından kaçırdı…  Tıklayınız...