AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor'da ödül oyununu hangi takım kazandı? Ödül nefesleri kesti...

İlk Yayınlanma : 27 May 2020 - 22:00 / Son Güncelleme : 27 May 2020 - 22:02

27 Mayıs Çarşamba Survivor ödül oyununu kim kazandı, ödül ne? TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor yeni bölümünde ödül oyunu oynandı. Ünlüler ve Gönüllüler, ödül oyununda kazanmak için mücadele gösterdi. Peki 27 Mayıs Çarşamba Survivor ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? Sevilen yarışma ile ilgili merak edilen detaylar haberimizde. 27 Mayıs Çarşamba Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

Sevilen yarışma Survivor 2020’nin 89. yeni ve son bölümü, TV8 kanalında ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler, ödül oyunu için mücadele etti. Nefesleri kesen oyunda 27 Mayıs Çarşamba Survivor ödül oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? 89. bölüm fragmanında da görülen heyecan merakla bekleniyordu. İki takım ödül oyununda parkur mücadelesi verdi. Peki 27 Mayıs Çarşamba Survivor ödül oyununu hangi takım kazandı?

SURVIVOR ÖDÜL OYUNUN ÖDÜL NE OLDU?

Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’in yeni bölümü 27 Mayıs Çarşamba akşamı TV8’de ekranlara geldi. Bayram haftası özelin ardından iki takım yarışmacıları, ödül oyununda buluştu. Yarışmanın sunucusu Murat Ceylan, oyun öncesi ödülü açıkladı. Ceylan, ‘Ödülünüz köfte ekmek ve piyaz’ açıklaması yaptı.

ÖDÜL OYUNUNU KİM KAZANDI? - 27 MAYIS ÇARŞAMBA

Survivor'da ödül oyunu nefesleri kesti! Yarışmacılar, arkadaşlarının çektiği salıncaklarda topları aldılar sepete atmaya çalıştılar. Mücadeleye hızlı başlayan ekip Ünlüler Takımı oldu. Arka arkaya alınan sayıların ardından fark açıldı. 

Yarışmanın final turunda Ünlüler'den Sercan ve Gönüllüler'den Barış sahneye çıktı. Sercan'ın son sayısıyla Ünlüler oyunu 10-5 kazandı ve ödülün sahibi oldu.