Survivor'da sembol oyunu nefesleri kesti! Sürpriz isim birinci oldu...

Survivor 5 Haziran Cuma bireysel sembolü kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 98. bölüm ekranlara geldi. Cemal Can, Yasin Sercan gibi yarışmacılar sembol finali oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 98. bölüm bireysel sembol oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? Zorlu yarışma Ünlüler Gönüllüler’de finale haftalar kala heyecan arttı! Bireysel sembolü kazanan isim çeyrek finale kaldı. İşte Survivor sembol finali oyunu ile ilgili tüm detaylar...
5 Haziran 2020 21:35- Son Güncelleme - 5 Haziran 2020 21:42
Google news abonelik

Survivor 5 Haziran Cuma bireysel sembol finalini kim kazandı? TV8’in fenomen yarışmasında 98. bölüm ekranlara geldi. Yasin Sercan Cemal Can gibi isimler bireysel sembol oyununda kozlarını paylaştı. Peki Survivor 98. bölüm bireysel sembol oyununu kim kazandı, ödül ne oldu? Zorlu yarışmanın izleyenleri, çeyrek finale kalan isim ve sembolü kim aldı gibi araştırmaları sürdürüyor. İşte TV8 canlı izle, Acunn.com bireysel sembol finali Survivor hakkında detaylar... 

SURVIVOR 5 HAZİRAN CUMA BİREYSEL SEMBOL FİNALİ KİM KAZANDI, ÖDÜL NE OLDU?

TV8'in fenomen yarışması Survivor'ın 98. yeni ve son bölümü bu akşam ekranlara geldi. Ünlüler ve Gönüllüler Takımları'ın dağılmasının ardından, yarışmacılar Sercan ve Cemal kaptanlığında yeniden kurulmuştu. Yeni takımların ardından Survivor'da ilk defa bireysel sembol oynandı. 

Yarışmanın sunucu ve yapımcısı Acun Ilıcalı, daha önce bireysel sembol oyununu kazanan ismin doğrudan çeyrek finale kalacağını belirtmişti. Bunun üzerine izleyenler, Survivor 5 Haziran Cuma bireysel sembolü kim kazandı araştırmalarına başladı.

Yarışmacılar, zorlu parkurda nefesleri kesen bir mücadele sergiledi. Çeyrek final heyecanıyla Yasin Sercan kavgası da yaşandı. Oyun ardından bireysel sembolü kim kazandı ve çeyrek finale kim kaldı sorusu da yanıt buldu. Tüm detaylar haberimizde yer alacak.

Zorlu mücadelede Berkan ve Elif finale kaldı. Kazanan ise Elif oldu. İki hafta dokunulmaz olacak Elif, çeyrek finale katılmaya da hak kazandı.

BİREYSEL SEMBOL ÖDÜLÜ NE OLDU?

Survivor'da yarışmacılar, bu akşam 98. bölümde bireysel sembol oyunu finalinde karşılaştı. Yarışma öncesinde sunucu Murat Ceylan, kazanan ismin yanında götüreceği isimlerle beraber ton balığı yiyeceğini açıkladı.