• Diğerleri

Survivor'da Sercan Yıldırım isyanı:" Elen, gel oğlum!"

Eski futbolcu Sercan Yıldırım, yarışma programı Survivor'da boy gösteriyor. Elenip elenmeyeceği tartışma konusu olan Sercan Yıldırım için ailesinden flaş bir tepki geldi. Sercan Yıldırım elendi mi? Ailesi neden tepki gösterdi? Sercan Yıldırım tartışmaların odağında.
7 Mayıs 2020 11:24- Son Güncelleme - 7 Mayıs 2020 11:29
Google news abonelik

Futbolculuk kariyerinde Galatasaray ve Bursaspor gibi köklü camialarda forma giyen Sercan Yıldırım, TV 8'de yayınlanan Survivor 2020 yarışıyor. Sercan Yıldırım şimdilerde futboluyla değil, yarışma programındaki durumuyla tartışma yarattı.

Sercan Yıldırım, Bursa’yı ikiye böldü

Bursaspor’un eski futbolcusu Sercan Yıldırım, Bursa’yı adeta ikiye bölmüş durumda. Futbolu bıraktıktan sonra TV 8’deki Survivor 2020 yarışmasına katılan Sercan Yıldırım, Bursaporlu taraftarların son günlerde fikir ayrılığına düşmesine sebep oldu.

Sercan Yıldırım’ın ailesi: “Elen gel oğlum, Bursa halkı hiçbir şeyi hak etmiyor”

Yeşil-beyazlı takımın altyapısından yetişip yıllarca Bursaspor forması giyen, kulübün Süper Lig şampiyonu olduğu 2009-2010 sezonunun kadrosunda da yer alan Yıldırım yarışmaya devam ederken eski futbolcunun ailesi, Bursalılardan yeterli desteği göremediklerini belirterek adeta isyan bayrağını çekti.

Sercan elenmekten zor kurtuldu

Sercan elenmekten zor kurtuldu

Sercan, salı günü yapılan veda konseyinde takımının en az oy alan yarışmacısı oldu. Sercan, takım arkadaşı Aycan’ın Elif’in adını söylemesi üzerine elenmekten kurtuldu ve yarışmaya en az oyu alan 6. yarışması Aşkım veda etti.

Sercan’ın babası: “Yazıklar olsun, elen gel oğlum”

Sosyal medya hesabından paylaşım yapan Sercan Yıldırım’ın babası Kenan Yıldırım, “Bursa halkı evladına çok güzel sahip çıktı. Yazıklar olsun diyorum. Elen gel oğlum, Bursa halkı hiçbir şeyi hak etmiyor” ifadelerini kullandı. Anne Şükran Yıldırım ise, “Bursalılar bu kadar mı nefret ediyormuş Sercan’dan! Yazıklar olsun!” diyerek sitemde bulundu.

Sosyal medyada tartışmalar alevlendi

Konunun sosyal medyada alevlenmesinin ardından Bursasporlu taraftarlar da görüşlerini bildirmeye başladı. Bazı taraftarlar eski futbolcularına destek verilmesi gerektiğini ifade ederken, çoğunluk ise destek vermeyi reddetme eğiliminde.

Bir taraftar: “Desteği bizden değil, Galatasaray’dan bekleyin”

Bir taraftar: “Desteği bizden değil, Galatasaray’dan bekleyin”

Paylaşımlar arasında en dikkat çekici yorum ise, “Biz destek olmayı da bilirdik. Bu camia birleşirdi, Sercan Yıldırım’ı yarışmada şampiyon yapardı. Ama ne yazık ki Galatasaray’a gidişini de, giderken söylediklerini de unutmadık. Şimdi desteği bizden değil Galatasaray’dan bekleyin” diyen bir taraftardan geldi. Ayrıca Sercan Yıldırım'ın annesi Şükran Yıldırım'ın paylaşımı da çokça tartışıldı.

Kale içinde inanılmaz gol kaçırdı