Survivor'da sms sıralaması belli oldu! Tıklayın, öğrenin

2 Haziran Salı Survivor 2020 sms sıralaması haberimizde! Survivor'da elenen isim, seyircilerin kullandığı oylar ile belirlenen sms sıralamasına göre belli olacak. SMS sıralaması Acunn.com video izlemek için detaylar! SMS'te kim birinci oldu, kim elendi ve adaya veda etti? Adaylar Sercan, Aycan, Elif ve Yunus Emre olmuştu. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler elenen isim burada. İşte Acunn.com sms sıralaması…
2 Haziran 2020 12:53- Son Güncelleme - 2 Haziran 2020 21:11
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor Ünlüler Gönüllüler’de sms sıralaması belli oldu! Dokunulmazlığı kaybeden takımlar eleme adayı çıkarmışlardı. 95. bölümde sms oylaması sonuçlarına göre salı akşamı bir yarışmacı adaya veda edecek. Survivor 2 Haziran Salı Ünlüler Gönüllüler sms sıralaması Acunn.com video izleyerek ulaşabilirsiniz! Survivor’dan kim elendi, sms sıralamasında kim birinci kim sonuncu? İşte tüm detayları Acunn.com’dan video izleyerek sms sıralaması da dahil öğrenebilirsiniz!

SURVIVOR ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI | 2 HAZİRAN SALI

Survivor’ın 95. yeni ve son bölümü bu gece TV8’de ekranlara geldi. Ünlüler Takımı SMS sıralaması ve halk oylamasına göre adadan elenen isim de belli oldu. SMS sıralaması, Acunn.com’da yer alan videoda yayınlandı. Ünlüler, daha önce oynanan dokunulmazlık oyunları kaybetmiş ve takım olarak aday olmuştu.

Sevilen yarışmada bayram haftası özel programlarında ada konseyi yapılmamış ve eleme haftası gerçekleşmemişti. Ancak Ünlüler ve Gönüllüler, bayram haftası öncesi iki dokunulmazlık oyunu; bayram sonrası iki dokunulmazlık oyunu oynamıştı. Gönüllüler, müthiş bir performans sergileyerek dört dokunulmazlık oyununu da kazanmayı başarmıştı. Bu gelişme üzerine, ada konseylerinde Ünlüler Takımı birbirini yazmak durumunda kalmıştı. 

 

Ünlüler Takımı ada konseyinde ilk adaylar Yunus Emre ve Elif olmuştu. Gergin geçen ada konseylerinin ardından Ünlüler diğer dokunulmazlıkları kaybedince sırasıyla iki aday daha çıkarmak zorunda kaldı. Adaylardan ilki Aycan Yanaç olurken; diğer aday ise Sercan Yıldırım oldu.

Survivor 2020 15. hafta Ünlüler - Gönüllüler elenen yarışmacı ise sms sıralaması ve halk oylaması sonuçlarına göre belli oldu. 2 Haziran Salı Ünlüler Takımı sms sıralaması, Acunn.com’daki videoda yer aldı. 

SURVIVOR ÜNLÜLER GÖNÜLLÜLER SMS SIRALAMASI 2 HAZİRAN SALI

SURVİVOR'A 2 HAZİRAN SALI GÜNÜ VEDA EDEN İSİM BELLİ OLDU. EN AZ OY OLARAK VEDA EDEN İSİM AÇIKLANDI. İŞTE O İSİM;

Adaya ise en az oy olarak veda eden isim Aycan Yanaç oldu. Milli kadın futbolcu Aycan'ın elenmesi sonrası duygusal anlar yaşandı.