Survivor’da sürpriz isim adaya veda etti!

Survivor’dan kim gitti? 9 Haziran Salı Survivor 102. yeni ve son bölümde bir yarışmacı adaya veda etti. SMS sıralaması ise yer aldı. Peki 9 Haziran Salı Survivor’dan kim elendi? İşte detaylar…
9 Haziran 2020 20:03- Son Güncelleme - 9 Haziran 2020 22:25
Google news abonelik

TV8’in fenomen yarışması Survivor’dan giden isim belli oldu! Peki 9 Haziran Salı Survivor’dan kim elendi? Kıran kırana geçen dokunulmazlık oyunları sonrasında Cemal Can ve Barış aday olmuştu. SMS sıralaması ve halk oylamasına göre elenen yarışmacı ve sms birincileri belli oldu. İşte 9 Haziran Salı Survivor’da adaya veda eden isim...

Survivor’dan kim gitti? İşte 9 Haziran Salı elenen yarışmacı

Survivor yeni bölümü bu akşam TV8’de ekranlara geldi. Mavi ve kırmızı takımlar kurulduktan sonra, iki dokunulmazlık oyunu oynadılar.

Dokunulmazlık oyununun ilkini kırmızı takım kazanmış ve mavi takım eleme adayı olarak Cemal Can’i belirlemişti. İkinci dokunulmazlık oyununda ise kazanan takım maviler olmuştu.

Kırmızı takım, ada konseyinde ise aday olarak Barış’ı seçti. Buna göre Cemal Can ve Barış dokunulmazlık oyunları sonrasında iki aday olarak çıktı. Öte yandan iki aday da, sms birincilerine göre belli olacak. SMS birinciler birer isim söyleyecek.

SMS birincileri, halk oylamasına göre belli olacak. Toplamda dört adayın çıkmasının ardından bu defa sms sıralamasına göre elenen yarışmacı kim sorusu cevap bulacak. 

Tüm bilgiler, haberimizde yer alacak.

Survivor'da adaya veda eden yarışmacı kırmızı takımdan Yunus Emre oldu.