Son bölümde Survivor'da sürpriz isim eleme adayı oldu! Dokunulmazlığı kazanan takım...

31 Mayıs Pazar Survivor eleme adayı kim oldu? Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 93. bölümde dokunulmazlık oyununda mücadele etti. Peki, 31 Mayıs Pazar Survivor dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı, eleme adayı kim oldu? TV8 Acunn.com Survivor 31 Mayıs Pazar ada konseyi izleyin. Ada konseyinde en çok kimin ismi yazıldı, eleme adayı kim oldu? İşte detaylar…
31 Mayıs 2020 20:55- Son Güncelleme - 31 Mayıs 2020 21:08
Google news abonelik

TV8’in çok sevilen yarışması Survivor 2020 eleme adayları belli oldu. 31 Mayıs Pazar Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler 93. bölümde dokunulmazlık oyunu oynandı ve ardından ada konseyinde eleme adayları belli oldu. Peki Survivor Pazar eleme adayı kim oldu dokunulmazlık oyununu hangi takım kazandı? 31 Mayıs Pazar Survivor ada konseyi canlı izleyin. Konseyde neler yaşandı, en çok kimin ismi yazıldı? İşte merak edilenler...

SURVIVOR ELEME ADAYI KİMLER OLDU, DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI? (31 MAYIS PAZAR)

Survivor’ın yeni bölümü bu akşam ekranlara geldi. 93. bölümde Ünlüler ve Gönüllüler, haftanın son dokunulmazlık oyununda kozlarını paylaştı. Elenmek istemeyen yarışmacılar ve eksilmek istemeyen iki takımın mücadelesi nefesleri kesti.

Dün oynanan dokunulmazlık oyununu Gönüllüler kazanmıştı. Gönüllüler, dünkü galibiyetle toplamda üçüncü dokunulmazlığı kazanmış oldular. Ünlüler ise üçüncü kez kaybetti ve ada konseyine gitti. Ada konseyinde yazılan isim ise Aycan oldu.

Bu akşam Survivor 31 Mayıs Pazar 93. bölümde ise Ünlüler Gönüllüler son dokunulmazlığı kazanmak için mücadele etti.

DOKUNULMAZLIK GÖNÜLLÜLER’İN OLDU!

Survivor’da bu akşam oynanan dokunulmazlık oyununda kazanan takım 10-5’lik skorla Gönüllüle oldu. Böylece Gönüllüler üst üste dördüncü dokunulmazlık oyununu da kazanmış oldu.

Eleme adayları ise Ünlüler Takımı’nın tamamı olmuş oldu.