Survivor’da veda konseyi! İşte elenen yarışmacı…

16 Haziran Salı Survivor sms sıralaması video izleyin. Survivor 2020 Ünlüler Gönüllüler’de bir yarışmacı bu akşam elenecek. Adaya kim veda etti, yarışmadan kim elendi gibi soruların cevabını ise 16 Haziran Salı Survivor sms sıralaması video cevap verecek. Elenen yarışmacı, halk oylaması ve sms sonuçlarına göre belirlenecek. İlk aday ise Ardahan olmuştu, ama sms birincileri iki aday daha belirleyecek. Peki kim elendi, konseyde adaya kim veda etti?
16 Haziran 2020 17:35- Son Güncelleme - 16 Haziran 2020 17:37
Google news abonelik

Survivor 2020 16 Haziran Salı Ünlüler Gönüllüler mavi kırmızı takım sms sıralaması Acunn.com video izleyin. Survivor’un bu akşamki bölümünde elenen yarışmacı halk oylaması sonuçları ve sms sıralamasına göre belli olacak. Mavi takımdan Ardahan ya da sms birincilerinin söyleyeceği bir isim 16 Haziran Salı Acunn.com Survivor mavi takım sms sıralaması video izleyerek öğrenilecek. İşte detaylar...

Acunn.com Survivor sms sıralaması video izle

Survivor'da finale haftalar kala heyecan giderek artıyor! Kırmızı ve mavi takım arasındaki rekabette kıyasıya yaşanıyor. Haftanın en önemli oyunları olan dokunulmazlık serisi ve ödül oyunları da tamamlandı.

Ödül oyununu kazanan takım kırmızılar oldu. Kırmızı takım, önce özel jetin keyfini doyasıya çıkardı daha sonra ata binip, eğlenceli vakit geçirdi. Kırmızı takım, şelalenin yanında hazırlanan yemekleri de yedi ve hazırlanan eve gittiler.

Dokunulmazlık oyunları da nefesleri kesti. Kırmızı takım, dokunulmazlık oyunlarının tümünün kazandı. Mavi takım yarışmacıları olan Ardahan, Evrim, Yasin ve Sercan eleme adayı oldu.

Bu akşam yapılacak konseyde elenecek isim belli olacak. Tüm detaylar ise haberimizde yer alacak...

Survivor’da veda konseyi! İşte elenen yarışmacı… 

Survivor'a veda eden isim Ardahan oldu.