AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Survivor'dan elenen Barış Murat Yağcı, yeni sevgilisiyle pozunu paylaştı

Ajansspor Editör
Orhan Gülek
İlk Yayınlanma : 06 Haz 2022 - 16:58 / Son Güncelleme : 06 Haz 2022 - 17:07

Survivor All Star yarışmasından elendikten sonra Almanya’ya giden Barış Murat Yağcı geri döndükten sonra yeni aşkını sosyal medyadan ilan etti. İşte detaylar

AJANSSPOR - HABER

Bir dönem Survivor yarışmasına damga vuran Survivor Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı, yarışmadan sonra sevgili olarak magazin gündemine bomba gibi oturmuştu. Sosyal medyada sıkça paylaşım yapan çift sonrasında olaylı bir şekilde ayrılmıştı. İkili 2022 sezonunda da rakip olarak mücadele etti.

Barış'ın gözyaşları damga vurmuştu

Öte yandan Survivor 23 Nisan'da yayınlanan bölüme Barış'ın gözyaşları damga vurmuştu. Özel seçilen ödüllü dokunulmazlık oyununda ilk etapta kadınlar mücadelesi yaşandı. Parkurda Nisa ve Sema karşılaşmasında Nisa'nın düşmesi yürekleri ağza getirdi.

Varilden geçeceği sırada yere düşen Nisa, dizini tutarak çığlıklar içinde bağırmaya başladı. Rakibi Sema'nın ardından Nisa'nın yardımına ilk olarak Barış ve Ogeday geldi. Nisa, aldığı darbe nedeniyle acılar içinde kıvranırken, eski sevgilisi Barış da gözyaşlarını tutamadı.

Ogeday Girişken ile Nisa Bölükbaşı aşk yaşıyor iddiası

Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı'nın yarışmadan sonra ortaya çıkan görüntüleri ve sevgili olduklarını açıklamaları epey ses getirmişti. İkilinin daha sonra ayrıldığı haberi gündeme geldi. Yarışmacının yeni sezonda ise Ogeday Girişken ile aşk yaşadığı iddia edildi.

Barış Murat Yağcı yeni bir aşk yelken açtı

Barış Murat Yağcı elendikten sonra yeni bir aşk yelken açtı. Yarışma sonrası Almanya’ya giden Barış Murat Yağcı geri döndükten sonra takipçileriyle müjdeli haberi paylaştı.

Barış Murat Yağcı, Laura Celine adında yabancı bir modelle aşk yaşamaya başladığını duyurdu. Sosyal medyadan paylaşım yapan Survivor Barış'ın paylaşımı sonrası güzel modelin pozları gündem oldu.