Suudi Arabistan'da Lionel Messi görüşmesi! Ronaldo...

Ali Bozkurt
15.03.2023 - 13:54 | Son Güncellenme: 15.03.2023 - 14:09

Sezon sonunda Paris Saint-Germain ile sözleşmesi sona erecek olan Lionel Messi'nin babası Suudi Arabistan'da herkesi şaşırtan görüşme yaptı. Detaylar...

AJANSSPOR HABER

Fransa Ligue 1 ekiplerinden Paris Saint-Germain ile sezon sonu sözleşmesi sona erecek olan Lionel Messi'nin babası Suudi Arabistan'da sürpriz görüşme gerçekleştirdi. Detaylar...

Sözleşme yapmayacak

Avrupa basınında yer alan haberlere göre PSG, sezon sonunda sözleşmesi sona erecek olan Lionel Messi ile sözleşme yenilemeyecek.

Messi'nin babası Al Hilal ile görüştü

Geçtiğimiz gün Suudi Arabistan'a giden Lionel Messi'nin babası Jorge Messi, Al Hilal kulübü yetkilileriyle bir görüşme gerçekleştirdi. 

İlgini Çekebilir
Haaland Messi'yi yakaladı, Guardiola çıkardı!
Habere Git

Messi, Ronaldo'yu geçiyor

İspanyol basınında yer alan haberlere göre, Suudi kulübü Lionel Messi için yıllık 600 milyon Euro teklif ettiği ortaya çıktı. Yıldız oyuncu teklifi kabul ederse en fazla kazanan oyuncu olacak. Ayrıca bu miktar, Al Nassr'dan 215 milyon Euro alan Cristiano Ronaldo'nun neredeyse üç katı maaşa denk geliyor.

Açıklama gelmedi

Arjantinli yıldızın menajerliğini yapan ve havalimanında gazeteciler tarafından görüntülenen Jorge Messi basın mensuplarına açıklama yapmadan ayrıldı. 

Senin için hazırladığımız haberler