Tamer Tuna'dan Nuri Şahin açıklaması!

Antalyaspor Nuri Şahin'i transfer edecek mi? İşte son dakika transfer haberleri! Akdeniz ekibinin teknik direktörü, açıklamalarda bulundu. Tamer Tuna, Nuri Şahin transferi ve Sinan Gümüş ile ilgili konuştu. İşte detaylar...
8 Ağustos 2020 20:41- Son Güncelleme - 8 Ağustos 2020 20:41
Google news abonelik
Tamer Tuna'dan Nuri Şahin açıklaması!

Antalyaspor Teknik Direktörü Tamer Tuna, kadro takviye çalışmalarını sürdürdüklerini söyledi. A Spor'a açıklamalarda bulunan Tuna, Nuri Şahin transferi ve Sinan Gümüş ile ilglli açıklamalarda da bulundu.

Yaş ortalamasını düşürmek istiyoruz

Süper Lig'de yeni sezona en iyi şekilde hazırlanmak istediklerini belirten Tuna, ''İlk maçımıza kadar kısa bir süre var. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirmek istiyoruz. Bir değişim içerisindeyiz. Birçok oyuncu listemizde çünkü takımdan ayrılan 8 oyuncu oldu. Hepimizin görüştüğü pek çok oyuncu var. Orta saha, stoper ve kanat bölgesine transfer yapmak istiyoruz. Bütçemize ve kendi oyun tarzımıza uygun oyuncuları tercih edeceğiz. Yaş ortalamasını düşürmek istiyoruz'' dedi.

Nuri Şahin ve Sinan Gümüş hakkında...

Nuri Şahin ve Sinan Gümüş ile ilgili konuşan teknik adam, ''Sinan Gümüş özel bir oyuncu. Bize önemli katkılar verdi. Kiralık bir oyuncuydu ve kulübüne döndü. Nuri Şahin de listemizdeki olan bir oyuncu. Alternatif ve çalışma içerisinde olduğumuz oyuncular var'' şeklinde konuştu.

En Güzel 5 Free Kick Golü | Bundesliga - 2019/20 (01-25. Hafta Arası)