Taner Öcal: "Karabükspor kayyuma kalabilir"

15 Şubat 2019 13:21- Son Güncelleme - 15 Şubat 2019 13:21
Google news abonelik
Taner Öcal: "Karabükspor kayyuma kalabilir"

Kardemir Karabükspor Teknik Direktörü Taner Öcal, kulübün içinde bulunduğu sıkıntılı durum hakkında değerlendirmelerde bulundu. Öcal, "Bu çocuklarla bu süre içerisinde burada kalmaya kararlıyız. Bizim için kimin ne söyledi önemli değil, kalacağız" dedi.

“Çocuklara verdiğimiz sözü tutacağız”

Taner Öcal, Osmanlıspor ile zorlu bir mücadele oynayacaklarını belirterek, “Daha önce söylediğim gibi maalesef transferi açamadık. Aramız iyice açıldı ama biz çocuklarla mücadele etmeye devam edeceğiz. Tabii sıkıntılar bitmiyor, sadece saha içerisinde değil saha dışında da sıkıntılarımız var. Başkanımız olağanüstü kongre kararı aldı. Öyle bir sahipsiz kaldık bakalım ne yapacağız ama maç içerisinde elimizden gelen mücadeleyi yapacağız. Çocuklarla iyi çalışıyoruz. Bu çocuklarla bu süre içerisinde burada kalmaya kararlıyız. Bizim için kimin ne söyledi önemli değil, kalacağız. Bırakıp gitmek çok kolay. Her şeyin kolayı var ama biz çocuklara verdiğimiz sözü tutacağız” dedi.

“Başkanımız aday olmazsa kulüp kayyuma kalacak”

Yönetim tarafından alınan kongre kararından etkilendiklerini ifade eden Öcal, “Şöyle bir şey var; acaba başkanımız aday olacak mı? Olacağını düşünüyoruz. Büyük bir ihtimalle olmazsa kayyuma kalacak. Maalesef kulübün geldiği durum bizi üzüyor tabii ki futbolcuları da üzüyor. Koskoca Kardemir Karabükspor'un bu durumlara düşmesi... Hani keşke bizler olmasak da Karabük Kardemir Karabüksporspor iyi durumlar da olsa. Yani saha dışında olan olaylar ama başkanımız burada olduğu sürece biz buradayız. Kongre kararı da inşallah hayırlısı olur” diye konuştu.

Salon futbolunda böyle bir gol görmediniz