• Diğerleri

Taner Tolga Tarlacı'dan Survivor açıklaması

18 Mayıs 2020 18:29- Son Güncelleme - 18 Mayıs 2020 18:33
Google news abonelik

Survivor 2011’de '3T Taner' olarak tanıdığımız Taner Tolga Tarlacı, Survivor 2021'de olacağının sinyallerini Twitter hesabından verdi. Ancak Survivor sonrası herkes tarafından eleştirilen Taner Tolga Tarlacı'nın davranışları Acun Ilıcalı'yı da sinirlendirmişti. Peki '3T Taner'i yeniden Survivor'da görebilecek miyiz?' 

Taner Tolga Tarlacı kimdir?

2 Eylül 1984 yılında Almanya, Hamburg’da dünyaya gelen 3T Taner, aslen Kayserili. 8 yaşına kadar Almanya’da eğitim aldıktan sonra ailesi ile birlikte Mersin’e taşınıyorlar. 2005 yılında ise Kıbrıs’a yerleşen Taner Tolga Tarlacı, Girne Amerikan Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Tanıtım bölümü mezunu.

Ünlüleri kafes maçlarına davet ediyor

Kendisinin kafes maçlarında dövüştüğünü daha önceden duymuştuk. Ancak 3T Taner, hoşuna gitmeyen her ünlü kişiyi sürekli olarak sosyal medya hesaplarından yayınladığı videolar ile kafes dövüşüne davet ediyor. Bu ünlü simalar arasında; Can Yaman, Arda Turan gibi kişiler yer alıyor.

Acun Ilıcalı ile davalık oldu

Acun Ilıcalı ile davalık oldu

Acun Ilıcalı’nın programlarından biri olan Survivor’da 2011 yılında sergilediği davranışlar ile hepimiz 3T Taner’i tanıdık. Ancak Acun Ilıcalı ile para konusu yüzünden davalık olan Taner Tolga Tarlacı, Acun Ilıcalı’nın kendisine 100 milyar kadar borcu olduğunu fakat ödemediğini söyleyerek tehdit etti. Acun Ilıcalı ise 3T Taner’i savcılığa verdi.

Tüm bunlardan sonra yine ve yeniden Survivor'da mı?

Acun Ilıcalı ile yaşadığı durumdan bahsetmiştik. Bütün bunların üzerine Acun Ilıcalı'nın, Taner Tolga Tarlacı’yı tekrar programına davet edip etmeyeceği merak konusu oldu. 3T Taner kendi sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Ancak Acun Medya tarafından herhangi bir olumlu yanıt gelmedi.

'Onun hakkında hiçbir şey düşünmüyorum'

Acun Ilıcalı, Instagram hesabı üzerinden açtığı canlı yayında, takipçilerinin Taner Tolga Tarlacı hakkında ne düşünüyorsunuz sorusu üzerine, ‘Onun hakkında hiçbir şey düşünmüyorum’ diye yanıt verdi. Yani anlayacağınız şu anda sular biraz bulanık. İlerleyen süreçlerde ne gibi bir gelişme olacak biz de merak ile bekliyoruz.

Örnek bir kişilik değil...

Örnek bir kişilik değil...

Bütün bu davranışlarının ardından toplumda örnek gösterilemeyecek konuşmaları ve cinsiyetçi tavırları ile Taner Tolga Tarlacı, bir kesimin sempati duyduğu bir isim olabilir ancak yaptığı yanlış davranışlar hiçbir şekilde onu haklı göstermeyecektir.

'Daçmin goş' hafızalardan silinmedi

Survivor’da birçok garip harekete imza atan 3T Taner’in hafızalarımızdan silinmeyen ‘Daçmin Goş’ lafı oldu. Kendisi gibi gönüllüler takımında yarışmacı olan Taçmin’e ağaçta asılı kaldığı sırada ‘Daçmin Goş’ diye yardım çığlıkları atan Taner, adada daha unutulmayacak birçok şeye imza atmıştı.

Değişik bir insan olarak hatırlayacağız onu...

Kendine özgü hareketleri ile İngilizce, Türkçe, Almanca ve Kıbrıs aksanlarının karışımı olarak yeni bir lehçe açığa çıkaran 3T Taner’i elbette unutmayacağız. Ancak yazdıkları, söyledikleri ve yaptığı hareketler ile bazen sınırları aşan 3T Taner’i Survivor’da tekrar görmek isteyecek miyiz? Eh orasını herkesin kendi düşüncesine bırakıyoruz… (Milliyet)

Chelsea - Tottenham (1-3) - Maç Özeti - Premier League 2017/18