• Diğerleri

"Tarihimizdeki en önemli maçlardan biri"

Alanyaspor Teknik Direktörü Erol Bulut, Trabzonspor ile yapılacak Ziraat Türkiye Kupası finali öncesinde açıklamalar yaptı. Peki Erol Bulut ne dedi? Neler söyledi? İşte detaylar..
28 Temmuz 2020 16:41- Son Güncelleme - 28 Temmuz 2020 16:43
Google news abonelik

AJANSSPOR - HABER

Erol Bulut, Atatürk Olimpiyat Stadı'nda düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Final maçının öneminine dikkat çeken Bulut, "Final maçı bizim için çok değerli bir maç olacak. . Buraya iki takım da hak ederek geldi. Zorlu maçlardan geçtiler. Final maçını oynayacağız. Hak eden maçı kazansın diyorum. Futbolcularımızı maça fiziksel ve mental olarak iyi hazırladık. Maça hazırlar. Tarihimizin en önemli maçlarından birini, bu güzel sezonun sonunda güzel bitirmek istiyoruz. Kupayı almak istiyoruz. İnşallah istediğimiz sonucu alırız" dedi.

Kupayı almak istediklerini söyleyen Bulut, "Meslektaşım doğru yorumladı. Futbol dediğinizde taraftarın stadyumda olması, 12. bir güç demek. Maalesef pandemi sürecinde tüm takımlar bu dezavantajı yakaladı. Bazıları az, bazıları daha fazla etkilendi. Taraftar her zaman güçtür. Maalesef böyle bir sezon yaşıyoruz. Ekran başında olan taraftarlarımız bizi en iyi şekilde destekler. Bu sezonu kupa ile taçlandırmak istiyoruz. İnşallah da başaracağız" ifadesini kullandı.

Alanyaspor ile Trabzonspor, 29 Temmuz Çarşamba günü 21.30'da Atatürk Olimpiyat Stadı'nda karşı karşıya gelecek.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

 

 

Zorla kendi kalesine attı! Yok böyle bir gol...