Play-Off Finalini Kaybeden Bodrumspor'da İsmet Taşdemir'den Hakem İsyanı

Orhan Gülek
09.06.2023 - 00:22 | Son Güncellenme: 09.06.2023 - 00:27

1. Lig Play-Off finalinde Pendikspor’a mağlup olarak Süper Lig şansını kaybeden Bodrumspor’da teknik direktör İsmet Taşdemir, hakem hatalarından. dert yandı.

Play-Off Finalini Kaybeden Bodrumspor'da İsmet Taşdemir'den Hakem İsyanı

AJANSSPOR - HABER

Bodrumspor Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, 2-1 kaybettikleri Pendikspor maçının ardından sert açıklamalarda bulundu. Hakem yönetimini beğenmediğini belirten Taşdemir, "Birinci Lig finalini neden Birinci Lig hakemi yönetmiyor. Ben Birinci Lig'de Süper Lig hakemi istemiyorum. Bu akşam iyi bir yönetim yoktu" dedi. İşte Taşdemir'in tüm açıklamaları...

"Bize güvenenleri mahcup etmedik"

İlk olarak mücadeleyi değerlendiren Taşdemir, "Çok farklı hedeflerle yola çıktığımız bu sezonda kendimizi ve şehrimizi en iyi şekilde temsil ettik, bize güvenenleri mahcup etmedik. Maçta sadece 5 dakikalık bir süre oyundan koptuk. Oyuncularım 10 kişi kalmalarına rağmen çok istediler ama yetmedi, eksik oynamamıza rağmen 4 pozisyon bulduk." dedi.

"Birinci Lig finalini neden Birinci Lig hakemi yönetmiyor"

Maçta hakem yönetimini beğenmediğini belirten çalıştırıcı, "Rüya gibi yaşadığımız bu ligi bitirdik. Buraya kadar gelen taraftarımızla aramızda çok güzel bağ var, taraftarımıza teşekkür ediyorum. Karşılığında keşke onlara Süper Lig sevinci yaşatsaydık. Kulübümle görüşmeden başka takımla görüşmem. Birinci Lig finalini neden Birinci Lig hakemi yönetmiyor. Ben Birinci Lig'de Süper Lig hakemi istemiyorum. Bu akşam iyi bir yönetim yoktu." ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Süper Lig'e çıkan son takım belli oldu!
Habere Git
bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler