AjanssporAjansspor uygulamasını indir

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu, Bahçeşehir Koleji'ni kutladı

Ajansspor Editör
Akın Ungan
İlk Yayınlanma : 28 Nis 2022 - 12:17 / Son Güncelleme : 28 Nis 2022 - 12:20

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, FIBA Avrupa Kupası'nda şampiyonluğa ulaşan Bahçeşehir Koleji için kutlama mesajı yayımladı.

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, FIBA Avrupa Kupası'nda rakibi Reggiana'yı geçerek, şampiyon olan Bahçeşehir Koleji için bir kutlama mesajı yayımladı.

Türkoğlu, TBF'nin internet sitesinde yer alan mesajda şu ifadeleri kullandı: "FIBA Avrupa Kupası'nda muhteşem bir zafere imza atarak şampiyon olan, ülkemize kulüpler bazında bir Avrupa kupası daha getiren Bahçeşehir Koleji Spor Kulübünü yürekten kutluyorum."

"Temsilcimizin kazandığı bu zafer, Türk kulüplerinin Avrupa kupalarındaki başarılarına yenisini eklemiş, basketbolumuzun ulaştığı yeri ve kalitesini perçinlemiştir. Ülkemizi Avrupa’da gururlandıran Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü sporcularını, teknik, idari kadroyu ve yöneticilerini tebrik ederim."

"Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü, son yıllarda organizasyon olarak örnek bir noktaya ulaşmakla kalmadı, basketbola yapılan planlı ve doğru yatırımla ne kadar başarılı olunacağını herkese ispat etti. Bu başarılı organizasyonun ortaya çıkmasında büyük emekleri olan Bahçeşehir Uğur Eğitim Kurumları Başkanı Sayın Enver Yücel ve Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü Başkanı Sayın Hüseyin Yücel’e Türk basketboluna duydukları güven ve katkıları için teşekkür ederim."