Tehlikeye dikkat çekmişti, test sonucu pozitif çıktı!

19.04.2020 - 16:27 | Son Güncellenme: 19.04.2020 - 16:28

İtalya Ligi ekiplerinden Brescia'nın başkanı Massimo Cellino, liglerin salgın riski devam ederken oynanmasına karşı olduğunu açıklamıştı. Cellino, koronavirüs testinin sonucunu açıkladı.

Koronavirüsten en çok etkilenen ülkelerden biri İtalya olurken, spor dünyasında da salgının etkileri görülüyor. Serie A ekiplerinden Brescia'nın başkanı Massimo Cellino, koronavirüs testinin sonucunu açıkladı.

DIŞ HABER/AJANSSPOR

Cellino: "Maalesef test sonucum pozitif"

Semptomlardan bahseden Cellino, "Çok yorgun hissediyorum. Ayrıca kemiklerimde de ağrılar var. Maalesef test sonucum pozitif" ifadelerini kullandı.

Kızından kötü, eşi ve oğlundan güzel haber

Cellino'nun kızında da koronavirüs belirtileri olduğu ifade edildi. Brescia başkanının eşi ve oğlunda ise herhangi bir semptom olmadığı bildirildi.

Takımın çıkmasına izin vermeyeceğini söylemişti

Geride bıraktığımız günlerde Cellino, "Sezon devam ederse takımın oynamasına izin vermeyeceğim. İsterlerse bizden puan düşürsünler. Tüm sorumlusu benim. Bunu herkes böyle bilsin" ifadelerini kullanmıştı.

Brescia, İtalya'da kaçıncı sırada?

Brescia, COVID-19 tehdidi sebebiyle verilen zorunlu ara öncesinde 26 maçta 16 puan topladı ve son sırada yer aldı. 26 maçta 4 galibiyet, 4 beraberlik ve 18 yenilgi alan Brescia'nın küme düşmesine kesin gözüyle bakılıyor.

Senin için hazırladığımız haberler