• Diğerleri

Tekirdağ’da koronavirüs vaka, ölü ve tedavi edilen hasta sayısı kaç?

Tekirdağ’da koronavirüs vaka sayısı kaç? Ülkemizde etkisini gösteren koronavirüs için vatandaşlar Tekirdağ vaka ölüm tedavi sayısını merak ediyor. Vatandaşlar, il il corona virüsü vaka sayısı araştırmaları yapıyor. Peki Tekirdağ’da koronavirüs hasta sayısı kaç tane? İşte detaylar…
31 Mart 2020 22:03- Son Güncelleme - 31 Mart 2020 22:04
Google news abonelik

Tekirdağ koronavirüs vaka sayısı haberimizde.. Türkiye, yeni tip koronavirüse karşı önlem almaya devam ediyor. Öte yandan vaka sayısı ise yükselerek devam ediyor. Vatandaşlar ise il il corona virüsü vaka sayısı araştırmalarını sıklaştırdı. Peki Tekirdağ’da koronavirüs hasta ölü ve iyileşen tedavi sayısı kaç tane? işte Tekirdağ corona vaka sayısı

Tekirdağ nüfusu:

Nüfus: 1,005 milyon

3 NİSAN 2020

Tekirdağ vaka sayısı: 121 

4 NİSAN 2020

Tekirdağ vaka sayısı: 121

14 NİSAN 2020

14 NİSAN 2020

Türkiye gazetesinden Yücel Kayaoğlu'nun haberine göre, Türkiye'de koronavirüsün merkezi haline gelen İstanbul’da, vaka artış hızının 'kontrolüne' yönelik sıkıntıların devam etmesi üzerine Sağlık Bakanlığı ve İçişleri Bakanlığı’nda yeni tedbirler üzerinde duruluyor.

Bu kapsamda, insan hareketliliğini azaltmak için gıda ve sağlık sektörüne ilişkin işletmeler hariç, tüm işletmelerin bir süreliğine kapatılması tartışılıyor.

Edinilen bilgilere göre İstanbul'un yanı sıra fabrikaların yoğun olarak bulunduğu Kocaeli, Bursa, Sakarya, Tekirdağ’ın Çorlu ve Çerkezköy ilçelerinde sanayi tesislerinin en az 10 gün süreyle faaliyetlerine ara vermesi gündeme gelecek.

En başarısız 10 penaltı atışı! Part 10