Tekler ve çiftlerde finalistler belli oldu

03.10.2015 19:57 - Son Güncelleme -
Tekler ve çiftlerde finalistler belli oldu

Ağrı İbrahim Çeçen Üniversitesi Tenis Kortları'nda devam eden turnuvada teklerde Farrukh Dustov ile Saketh Myneni, çiftlerde ise Alexandr Igoshin-Yaraslav Shyla ile Denys Molchanov-Konstantin Kravchuk ekipleri yarın şampiyonluk için yarışacak.

Turnuvanın 6. günü, aşırı yağıştan dolayı tamamlanamayan çeyrek final maçlarıyla başladı.

Çeyrek final müsabakalarının ardından Rusyalı Konstantin Kravchuk, Özbekistanlı Farrukh Dustov, Hindistanlı Saketh Myneni ve Ukraynalı Denys Molchanov isimlerini son dörde yazdırdı.

6 numaralı seribaşı Dustov, etkili servisleriyle etkili olduğu maçta 5 numara Kravchuk'u 7-6 ve 6-2'lik setlerle geçerek bu sezonki ikinci finalini yakaladı.

Dustov'un rakibini belirleyen ve yaklaşık 2 saat süren diğer yarı final karşılaşmasında ise turnuvanın 8 numarası Myneni, Molchanov'u 6-3, 3-6 ve 7-6'lık setlerle 2-1 mağlup etti.

Çiftler
Çiftlerde Alexandr Igoshin (Rusya)-Yaraslav Shyla (Belarus) ikilisi, Hindistanlı Saketh Myneni ve partneri Divij Sharan'ı 2-1 yenerek finale çıktı.

Konstantin Kravchuk (Rusya)-Denys Molchanov (Ukrayna) çifti ise Laurynas Grigelis-Lukas Mugevicius (Litvanya) ikilisinden Mugevicius'un, rahatsızlığından dolayı maça çıkamamasıyla doğrudan finale yükseldi.

Böylece Igoshin-Shyla ikilisinin finaldeki rakibi, Kravchuk-Molchanov çifti oldu.

Turnuvanın final müsabakaları, yarın saat 11.00'de başlayacak.

Sarıyer SK teknik direktörü Serdar Bozkurt'un Samsunspor maçı öncesi soyunma odasında yaptığı konuşma

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up