Teknik direktörü yanlışlıkla açıkladı! Yunus Mallı...

9 Nisan 2020 13:50- Son Güncelleme - 9 Nisan 2020 13:52
Google news abonelik
Teknik direktörü yanlışlıkla açıkladı! Yunus Mallı...

Bundesliga takımlarından Union Berlin'de forma giyen milli futbolcu Yunus Mallı'nın, evinde karantinada bulunduğu bildirildi. Teknik direktör Urs Fischer'in Yunus ile ilgili bilgiyi gazetecilere istemeden verdiği belirtildi.

Alman basınında yer alan haberlerde, Union Berlin Teknik Direktörü Urs Fischer'in, 28 yaşındaki oyuncunun karantinada olduğunu ve antrenmanlara katılamadığını açıkladığı belirtildi.

Fischer'in, Yunus Mallı'ya yeni tip koronavirüs (Kovid-19) teşhisi konulup konulmadığı veya oyuncunun virüs tespit edilen bir kişiyle temasta olup olmadığına ilişkin ayrıntı vermediği ifade edildi.

Öte yandan, video konferans yoluyla bazı gazetecilere açıklama yapan Fischer'in, ilk önce konunun bilindiğini sandığı ancak öyle olmadığını öğrenince basın mensuplarından bunu kendilerine saklamalarını istediği de kaydedildi.

Kulübünden yeni açıklama: "Yunus Mallı gelecek hafta..."

Bundesliga ekiplerinden Union Berlin'de forma giyen ve evinde karantinada olduğu açıklanan milli futbolcu Yunus Mallı'nın gelecek hafta antrenmanlara katılmasının beklendiği bildirildi. Alman kulübünden yapılan açıklamada, takımın pazartesi gününden itibaren küçük gruplarla kendi tesislerinde antrenmanlara başlayacağı ve karantinada olan Mallı'nın da muhtemelen haftaya antrenmanlara katılabileceği belirtildi.

Bir aile üyesinin yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıkması nedeniyle evinde karantinada bulunan Yunus Mallı'nın antrenmanlara katılamadığının ifade edildiği açıklamada, milli futbolcunun muhtemelen gelecek hafta idmanlarda yer alacağı kaydedildi.

Ayakkabısız atılan gole inanamayacaksınız