• Diğerleri

Temizlik benim işim! Ter Stegen'den itiraf...

Katalan ekibi Barcelona'da oynayan Alman kaleci Marc-Andre Ter Stegen kendisiyle yapılan bir röportajda itirafta bulundu. Barcelona kalecisi, koronavirüs sebebiyle verilen arada, evde temizlik dahi yapıyor.
29 Mart 2020 18:17- Son Güncelleme - 29 Mart 2020 18:20
Google news abonelik
Temizlik benim işim! Ter Stegen'den itiraf...

Katalan ekibi Barcelona'da forma giyen Marc Andre Ter Stegen, koronavirüs sebebiyle zorunlu olarak evde kaldıkları günler hakkında konuştu. Alman kaleci COVID-19 tehlikesi sebebiyle, futbol oynamak adına pek de istekli görünmüyor.

Ter Stegen: "Futbol hakkında fikrim yok deyince gülüyorlar"

El Pais'e video yoluyla bir röportaj veren Marc Andre Ter Stegen, "İnsanlar, onlara futbol hakkında hiçbir fikrim olmadığını söylediğimde gülüyorlar. Rakiplerin ne durumda olduğunu da bile takip etmiyorum" diyerek itirafta bulundu.

Evde temizlik yapıyor

Barcelona kalecisi ayrıca, egzersizlerini eksiksiz yerine getirmeye çalıştığını belirterek, "Bütün günüm oturma odası ve mutfakta geçiyor diyebilirim. Evi baştan aşağı temizlemek de bir egzersiz olabiliyor" dedi.

Ter Stegen, el yıkama videosu ile gündeme gelmişti

Geride bıraktığımız günlerde, 'Detaylı el nasıl yıkanır?' sorusuna bir video ile cevap veren Marc Andre Ter Stegen, koronofobi olduğu gerekçesiyle eleştirilere maruz kalmıştı. Öte yandan Ter Stegen'in Barcelona ile olan sözleşmeyi uzatma konusunda bir açıklama yapmadığı dikkati çekti.(AJANSSPOR DIŞ HABER)

4. Hafta / Köln - Mönchengladbach: 0-1 (Özet)