Terapist dizisi konusu nedir ve oyuncu kadrosunda kimler var? GAİN dizisi

GAİN üzerinden ekranlara gelen Terapist dizisi merak konusu olmaya devam etti. Terapist dizisi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var gibi araştırmalar yapanlar ayrıca GAİN ücretsiz izle ve Terapist dizisi ne zaman başlayacak ve nereden ekranlara gelecek gibi araştırmalar devam ediyor. Terapist 1. bölüm ücretsiz ile ve Terapist yeni bölüm izle gibi araştırmalar artmaya devam ediyor. Terapist dizisi konusu nedir ve oyuncuları kimler?
21 Ocak 2021 20:42- Son Güncelleme - 21 Ocak 2021 20:46
Google news abonelik

GAİN üzerinden ekranlara gelen Terapist  dizisi merak konusu olmaya devam etti. Terapist dizisi konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var gibi araştırmalar yapanlar ayrıca GAİN ücretsiz izle ve Terapist dizisi ne zaman başlayacak ve nereden ekranlara gelecek gibi araştırmalar devam ediyor. Terapist 1. bölüm ücretsiz ile ve Terapist yeni bölüm izle gibi araştırmalar artmaya devam ediyor. Terapist dizisi konusu nedir ve oyuncuları kimler?....

Dizi hakkında bilgiler

Ocak 2021‘de Türkiye’nin yeni dijital platformlarından biri olan Gain Medya tarafından yayınlanacak olan yeni yerli internet dizisidir. Dizi ile ilgili afişler 29 Aralık 2020‘de Gain medya sosyal medya hesabında yayınlandı. Dizinin oyuncu kadrosunda Zeynep Çamcı, Dolunay Soysert, Muhammet Uzuner, Çağdaş Onur Öztürk, İlayda Alişan ve Murat Kılıç gibi isimler yer alıyor. Dizinin afiş sloganı ise ‘Geçmiş, asla geçmemiş ve geçmeyecek olandır’

GAİN terapist dizi konusu nedir?

Dizinin konusu, Gain medya tarafından yapılan sosyal medya tanıtımında dizinin konusu ile ilgili şu ifadeler yer aldı. ‘Geçmiş, asla geçmemiş ve geçmeyecek olandır, ben bunu anladığımda her şey çoktan geçmişti.’, 5 zanlı, 1 doktor ve gizemli bir cinayet’ Yapılan paylaşımlardan üzere dizinin bir cinayet soruşturmasının bir terapistin çabası ile çözülmeye çalışılmasını ele alacak. Gain Medya’dan dizinin konusu ile ilgili açıklama geldiğinde okurlarımız ile detayları bu sayfayı güncelleyerek paylaşacağız.

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Zeynep Çamcı – Ayşe
Dolunay Soysert – Berna
Muhammet Uzuner – Çetin
Çağdaş Onur Öztürk – Kerem
İlayda Alişan – Özlem
Murat Kılıç – Armağan

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!