Terim, neşteri vuruyor

05.09.2015 05:56 - Son Güncelleme -
Terim, neşteri vuruyor

Ay-Yıldızlı futbolcular, yakaladıkları pozisyonları kaçırma yarışına girince, son dakikalarda Sabala, Türkiye'nin umutlarını yıkan golü ağlarımıza bıraktı. Letonya karşısında yitirilen 2 puan ise Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim'in kadroda operasyona gitmesine neden oldu. 

ELEŞTİRİ OKLARI!.. 
Beraberli k sonrası 'eleştiri oklarının hedefi' haline gelen Fatih Terim'in, EURO 2016 finalleri yolunda Hollanda ile yarın oynayacağı 'hayati maçta' bazı mevkilerde değişikliğe gitmesi bekleniyor. Bu isimlerin başında da kaleci Volkan Babacan'ın bulunduğu ifade ediliyor. Tedirgin bir futbol sergileyen ve golde de hamle yapmakta geç kalan Volkan'ın yerine Terim'in, Onur Kıvrak'a görev vermesi bekleniyor. 

SERDAR-VOLKAN KULÜBEYE 
Fatih Terim'in, defansta da operasyona giderek, Serdar Aziz'in yerine göbekte Semih Kaya'yı Hakan ile oynatacağı vurgulanıyor. Letonya sınavına sağ kanatta başlayan Ozan Tufan'ın yerine Şener Özbayraklı forma giyecek. Orta sahada ise kaçırdığı gollerle saç baş yoldurtan Volkan Şen'in yerine Mehmet Topal oynayacak. Ayrıca Selçuk ve Hakan Çalhanoğlu da yer alacak. Kanatlarda Gökhan Töre ve Arda, ileride ile ise Burak oynayacak.

Fotomaç

Barcelona'nın yıldızlarının 20 sene sonraki hali

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up