Terim'in sağ bek sıkıntısı

2016 Avrupa Şampiyonası elemelerinde Letonya ve Hollanda ile üst üste kritik sınavlara çıkacak olan A Milli Takımımız’da sağ bek krizi patlak verdi.
1 Eylül 2015 10:55- Son Güncelleme - 1 Eylül 2015 10:55
Google news abonelik
Terim'in sağ bek sıkıntısı

Ay-yıldızlı teknik heyete, Fenerbahçe’nin pazar akşamı Antalyaspor’la oynadığı lig maçında sakatlanan Şener Özbayraklı’dan kötü haber geldi. Başarılı futbolcunun dün çekilen MR’ında sol kasığında zorlanmaya bağlı ödem tespit edildi. İki gün boyunca takımdan ayrı çalışmalar yapacak olan Şener’in, Letonya maçında forma giymesinin şüpheli olduğu kaydedildi.

Fenerbahçe’de sakatlığı sebebiyle uzun süredir sahalardan uzak kalan Gökhan Gönül’ün de maç eksiği olması teknik kadroyu düşündürürken tecrübeli futbolcu dünkü antrenmanın tamamında takımla çalıştı. A Milli Takım Doktoru Sarper Çetinkaya tarafından deneyimli oyuncunun son durumuna bakılacağı öğrenildi.

Bu arada Mehmet Topal’ın sol uyluk ön adalesinde, Selçuk İnan’ın sağ baldır, Emre Taşdemir’in sol baldır arka adalesinde, Yusuf Erdoğan’ın ise sol baldırında darbeye bağlı ezilme olduğu aktarıldı.

Milliyet