Terim'in tweeti RT edilmedi! Taraftar isyanda...

25 Ocak 2020 13:59- Son Güncelleme - 25 Ocak 2020 11:06
Google news abonelik

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Mustafa Cengiz’in basın toplantısı ardından saat 19:05’te, “Verilmiş bir sözüm, vazgeçmediğim bir hayalim var. Sadece Galatasaray” tweeti atmıştı. Ancak Galatasaray’ın resmi Twitter hesabı bu tweeti RT (Retweet) yapmadı. Taraftar bu duruma tepki gösterirken deneyimli teknik adamın Rizespor maçı sonrası yaptığı açıklamaların da paylaşılmaması dikkat çekti.

Mustafa Cengiz ile Fatih Terim arasında kılıçlar çekildi. “Eğer ayrı fikirlerdeysek ayrı ayrı yollara gitmeliyiz” diyen Cengiz’e Terim’in yanıtı net oldu. Verilmiş bir sözü, vazgeçmediği bir hayali olduğunu söyleyen deneyimli teknik adam görevimin başındayım mesajını verdi.

Galatasaray hesabı RT yapmadı!

Fatih Terim’in 80 binin üzerinde RT olan bu tweeti Galatasaray tarafından paylaşılmadı. Bazı taraftarlar da bu yüzden yönetime büyük tepki gösterdi.

ZORLU tweeti RT edilmişti!

ZORLU tweeti RT edilmişti!

Sarı kırmızılı ekibin Twitter hesabı, son olarak Terim’in “Anlaşıldı; ikinci yarı çok ZORLU geçecek” tweetini RT yapmıştı. Yine hocanın birçok tweeti kulüp tarafından paylaşılmıştı.

Rizespor maçı sonrası açıklamaları paylaşılmadı!

Dikkat çeken bir diğer nokta ise Fatih Terim’in Rizespor maçı sonrası yaptığı açıklamalarının ne Galatasaray’ın sosyal medya hesabından ne de Internet sitesinden paylaşılmaması oldu.

Sadece YouTube!

Sadece YouTube!

Galatasaray’ın Youtube hesabında ise Fatih Terim’in 11 dakikalık basın toplantısı kesintisiz olarak paylaşıldı.

Gelen tepkiler sonrası tweet uçtu!

Öte yandan Galatasaray’ın resmi Twitter hesabı Mustafa Cengiz’in dünkü basın toplantısında yaptığı açıklamaların linkini tweet atmıştı. Ancak bu tweetin, gelen tepkiler sonrası silindiği görülüyor.

O linkte yer alan açıklamalar ise resmi Internet sitesinde ilk haber olarak yerini koruyor.

AJANSSPOR

İşte Galatasaraylı taraftarların tepkisi!

İşte Galatasaraylı taraftarların tepkisi!

Güvenlik kamerası bu kez gol sevincini çekti