AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Teşkilat 17. bölüm izle - Teşkilat son bölüm izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 10 Eki 2021 - 17:49 / Son Güncelleme : 10 Eki 2021 - 17:56

TRT 1 üzerinden yayınlanan Teşkilat dizisi 17. bölüm bugün (10.10.2021) Pazar günü ekranlara geliyor. Teşkilat dizisi yeni bölüm, 10 bölüm izle izle gibi aramalar da sürmeye başladı. İşte Teşkilat dizisi hakkında tüm detaylar...

Teşkilat 17. bölüm izle - Teşkilat son bölüm izle

Tims&B imzalı, ilk bölümü 7 Mart 2021 tarihinde TRT 1'de yayınlanan, Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan özel bir ekibin iş hayatı ile birlikte özel hayatını da konu edinen aksiyon, istihbarat ve dram türündeki Türk televizyon dizisi yeni bölümü için arayışlar sürüyor. Teşkilat dizisi 17. bölüm ve son bölümleri hakkında detaylar haberimizde yer alıyor...

TEŞKİLAT DİZİSİ KONUSU NEDİR?

Teşkilat dizisi, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek, "yer altına” inen yedi vatan sevdalısının hikâyesini ele almaktadır.

Ankara'daki SİHA fabrikasına terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri tarafından organize edildiği tespit edilir. Bunun üzerine Milli İstihbarat Teşkilatı içinde gizli bir tim kurulur. Bu timin amacı, saldırının arkasındaki güçleri tespit etmek ve ortadan kaldırmaktır.

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Serdar Kılıçaslan (Çağlar Ertuğrul) (1-): MİT ajanıdır. Sevgilisi Ceren'in hain olduğunu öğrendikten sonra ekibe dahil oldu.
Zehra Balaban (Deniz Baysal Yurtcu) (1-): Görev yöneticisidir. Kurulan ekibin üyesidir.
Mete Yücesoy (Başkan) (Mesut Akusta) (1-): Müsteşar yardımcısıdır. Müsteşar'dan özel bir ekip kurma emrini alır.
Ceren (Ezgi Eyüboğlu) (1-): Serdar’ın nişanlısıdır. Onun yanına sızmış bir ajandır.
Hakkı Dayı (Tuncer Salman) (1-): Ustalık alanı takiptir. Kurulan time öldü gösterilerek katılır.
Pınar Gümüş (Ezgi Şenler) (1-): Kılık değiştirmede uzman bir ajandır. Kurulan ekibin üyesidir.
Hulki Gürbüzoğlu (Nihat Altınkaya) (1-): Silahlar ve dövüş konusunda uzman bir ajandır. Kurulan ekibin üyesidir.

Uzay Çelenkli (Serdar Yeğin) (1-): Analiz konusunda uzman bir ajandır. Kurulan ekibin üyesidir.
Gürcan Yücesoy (Ahmet Uğur Say) (2-): Bilgisayarlar konusunda uzman bir ajandır. Mete Başkan’ın oğludur. Kurulan ekibin üyesidir.
Yıldırım Yaman (Gürkan Uygun) (15-): İş adamıdır. Zayed Fadi'nin yerine geçmiştir. 30 yıldır intikam almak isteyen biridir.
Halit Başkan (Turgut Tunçalp) (15-): İstihbaratçıdır. Mete Başkan'ın yerine gelmiştir. Teşkilat Halit Başkan karakteri; İstihbaratın efsane isimlerinden, her daim limitleri zorlayan biridir.
Tövbekar / Sadık (Hakan Boyav) (15-): Eski mit ajanı. Daha sonradan Mit'i bırakmıştır. Tövbe edip ayrıldığı için çevresinde tövbekar denilmektedir.
Köroğlu (Mustafa Açılan) Sevdiği kızı zamanında başkasına kaptırmış, Yıllarca onu unutamamıştır. Halit başkanla yolları kesiştikten sonra hayatı değişecek ve Türk devleti için çalışmaya başlayacak.

Teşkilat dizisi, Türkiye’de 7 Mart 2021’de TRT 1’de yayın hayatına başlamış ve ilk sezonunda 14 bölüm yayınlanmıştır. 2. sezonu ise, 15. bölüm ile 26 Eylül 2021’de yayınlanmaya başlamıştır.

Dizinin uluslararası dağıtımını MISTCO üstlenmektedir ve dizi, “The Shadow Team“ ismiyle anılmaktadır. Yurt dışında, İsrail’de CHAI gruba özel bir yayın platformunda Eylül 2021’de yayına girecektir.

TEŞKİLAT DİZİSİ 17. BÖLÜM İZLE - YENİ BÖLÜMDE NELER OLDU?

Gemi saldırısının tek faili olan Simon'u almak için Güney Kıbrıs'a giden ekip, uğradıkları saldırıdan kaçarken girdikleri mayınlı arazide ölüm kalım savaşı vermektedir. Türkiye'ye karşı ağır yaptırımların görüşüleceği komisyon toplantısının arifesinde Simon’un komisyonun önüne çıkmasını engellemek isteyen Yıldırım planlarını devreye sokar ve yeni sağ kolu Çetin’i sahaya sürer. Zehra’nın ekipten ayrılma kararı karargahta bomba etkisi yaratır. Kızıyla birlikte yeni hayatına başlamaya hazırlanan Zehra’nın bu kararını etkileyecek beklenmedik bir gelişme yaşanır. Simon'u ele geçirmek için ekiple işbirliği yapan Ceren'in neyi amaçladığı ekip içinde tartışma konusu olur. Ceren'in herkesten sakladığı büyük bir sırrı vardır. Serdar’ın baskıları sonucunda Ceren’in büyük sırrını açıklamasıyla tüm dengeler değişecektir.