AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Teşkilat 20. bölüm fragmanı izle - Teşkilat dizisi yeni bölüm fragmanı izle

Ajansspor Editör
Ali Bozkurt
İlk Yayınlanma : 24 Eki 2021 - 22:14 / Son Güncelleme : 25 Eki 2021 - 00:32

TRT dizisi Teşkilat yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, önizleme yayınlandı mı gibi aramalar sürüyor. Teşkilat 20. bölüm fragmanı izle, Teşkilat fragman izle gibi aramalar da sürüyor. İşte arama motorlarında en sık aranan soruların cevabı...

Tims&B imzalı, ilk bölümü 7 Mart 2021 tarihinde TRT 1'de yayınlanan, Milli İstihbarat Teşkilatı'nda çalışan özel bir ekibin iş hayatı ile birlikte özel hayatını da konu edinen aksiyon, istihbarat ve dram türündeki Türk televizyon dizisi yeni bölümü için arayışlar sürüyor. Teşkilat dizisi fragmanını izlemek için tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz...

TEŞKİLAT DİZİSİ KONUSU NEDİR?


Teşkilat dizisi, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek, "yer altına” inen yedi vatan sevdalısının hikâyesini ele almaktadır.

Ankara'daki SİHA fabrikasına terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri tarafından organize edildiği tespit edilir. Bunun üzerine Milli İstihbarat Teşkilatı içinde gizli bir tim kurulur. Bu timin amacı, saldırının arkasındaki güçleri tespit etmek ve ortadan kaldırmaktır.

TEŞKİLAT DİZİSİ OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?


Serdar Kılıçaslan (Çağlar Ertuğrul) (1-): MİT ajanıdır. Sevgilisi Ceren'in hain olduğunu öğrendikten sonra ekibe dahil oldu.
Zehra Balaban (Deniz Baysal Yurtcu) (1-): Görev yöneticisidir. Kurulan ekibin üyesidir.
Mete Yücesoy (Başkan) (Mesut Akusta) (1-): Müsteşar yardımcısıdır. Müsteşar'dan özel bir ekip kurma emrini alır.
Ceren (Ezgi Eyüboğlu) (1-): Serdar’ın nişanlısıdır. Onun yanına sızmış bir ajandır.
Hakkı Dayı (Tuncer Salman) (1-): Ustalık alanı takiptir. Kurulan time öldü gösterilerek katılır.
Pınar Gümüş (Ezgi Şenler) (1-): Kılık değiştirmede uzman bir ajandır. Kurulan ekibin üyesidir.
Hulki Gürbüzoğlu (Nihat Altınkaya) (1-): Silahlar ve dövüş konusunda uzman bir ajandır. Kurulan ekibin üyesidir.

Uzay Çelenkli (Serdar Yeğin) (1-): Analiz konusunda uzman bir ajandır. Kurulan ekibin üyesidir.
Gürcan Yücesoy (Ahmet Uğur Say) (2-): Bilgisayarlar konusunda uzman bir ajandır. Mete Başkan’ın oğludur. Kurulan ekibin üyesidir.
Yıldırım Yaman (Gürkan Uygun) (15-): İş adamıdır. Zayed Fadi'nin yerine geçmiştir. 30 yıldır intikam almak isteyen biridir.
Halit Başkan (Turgut Tunçalp) (15-): İstihbaratçıdır. Mete Başkan'ın yerine gelmiştir. Teşkilat Halit Başkan karakteri; İstihbaratın efsane isimlerinden, her daim limitleri zorlayan biridir.

Tövbekar / Sadık (Hakan Boyav) (15-): Eski mit ajanı. Daha sonradan Mit'i bırakmıştır. Tövbe edip ayrıldığı için çevresinde tövbekar denilmektedir.
Köroğlu (Mustafa Açılan) Sevdiği kızı zamanında başkasına kaptırmış, Yıllarca onu unutamamıştır. Halit başkanla yolları kesiştikten sonra hayatı değişecek ve Türk devleti için çalışmaya başlayacak.

TEŞKİLAT DİZİSİ NE ZAMAN BAŞLADI?

Teşkilat dizisi, Türkiye’de 7 Mart 2021’de TRT 1’de yayın hayatına başlamış ve ilk sezonunda 14 bölüm yayınlanmıştır. 2. sezonu ise, 15. bölüm ile 26 Eylül 2021’de yayınlanmaya başlamıştır.

Dizinin uluslararası dağıtımını MISTCO üstlenmektedir ve dizi, “The Shadow Team“ ismiyle anılmaktadır. Yurt dışında, İsrail’de CHAI gruba özel bir yayın platformunda Eylül 2021’de yayına girecektir.

TEŞKİLAT DİZİSİ 20. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

Zehra, Mete Başkan sayesinde kurtulur. Serdar’ın kayıp 1.5 ayında yaşananların gizemini çözmek isteyen Zehra bu işin peşini bırakmamaya kararlıdır. Ceren ve Yıldırım’ın buluşması Serdar’ı başka bir yola sürüklerken parçalar yavaş yavaş yerine oturmaya başlar. Mete Başkan’ın dönüşüyle büyük bir sevinç yaşayan ekibi önemli ve zorlu bir görev beklemektedir. Gemi saldırısından sorumlu olan Ariel’in peşine düşen ekip, Suriye’de büyük bir sürprizle karşılaşır.