AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Teşkilat 5. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TRT 1 YouTube

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 18:46 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 18:49

Teşkilat 5. bölüm izle. Teşkilat 5. bölüm yayınlandı mı? Milli İstihbarat Teşkilatı'nın hikayesinin anlatıldığı Teşkilat dizisi, dış operasyonla ratingleri alt üst etti. Dizinin takipçileri internette Teşkilat oyuncuları, Teşkilat yeni bölüm TRT1 canlı izle, Teşkilat izle, Teşkilat 5. bölüm izle, Teşkilat fragman gibi araştırmalara başladı. İşte, Teşkilat dizisinin yeni bölüm detayları.

Teşkilat 5. bölüm izle TEK PARÇA FULL HD TRT 1 YouTube

Teşkilat 5. bölüm izle. TRT1'in yeni yapımlarından biri olan Teşkilat dizisi, çıktığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın hikayesinin anlatıldığı dizi, gerilim ve aksiyon tabanlı işliyor. Çağlar Ertuğrul'un başrol oynadığı dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlanacak. Bu nedenle, Teşkilat TRT 1 canlı izle, Teşkilat 5. bölüm full izle, Teşkilat son bölüm, yeni bölüm izle gibi araştırmalar sıklaştı. İşte, Teşkilat 5. bölüm izle yöntemleri.

Teşkilat 5. bölüm fragmanı

 

Teşkilat 5. bölüm özeti

Patlayıcı yüklü minibüse hapsedilmiş Serdar’ın fazla zamanı yoktur. Uluslararası kamuoyunda Türkiye’yi zor duruma düşürecek bombalı saldırı gerçekleşmek üzeredir. Zehra, Pınar ve Hakkı ise Alman polisinin ablukası altında, bomba yüklü aracın uzaklaşmasını izlemek zorunda kalırlar. Mete Bey, karargahta olasılıkları değerlendirirken, saniyelerle yarışan ekip, Hulki’nin tehlikeli manevrası ile hem zaman kazanır hem de krizi önleyebilir.

Teşkilat dizisi hangi gün, saat kaçta ve hangi kanalda yayınlanıyor?

Teşkilat dizisi her pazar günü saat 20:00'de TRT 1 ekranlarında naklen yayınlanmaktadır. İlk 1 saatlik dilimde eski bölümden kesitler paylaşılırken; saat 20:45 ve 21:00'e doğru yeni bölüm yayınlanıyor. Siz de Teşkilat dizisini takip edebilmek için TRT 1'i inceleyebilirsiniz.

Teşkilat yeni bölüm fragmanı

 

Teşkilat konusu

Teşkilat dizisi, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek, "yer altına” inen yedi vatan sevdalısının hikayesini ekrana getirecek... Ankara'daki SİHA fabrikasına terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri tarafından organize edildiği tespit edilir. Bunun üzerine Milli İstihbarat Teşkilatı içinde gizli bir tim kurulur. Bu timin amacı saldırının arkasındaki güçleri tespit etmek ve ortadan kaldırmaktır.

Teşkilat oyuncuları

Çağlar Ertuğrul - Serdar

Deniz Baysal - Zehra

Mesut Akusta - Mete

Ezgi Eyüboğlu - Ceren

Ezgi Şenler - Pınar

Mehmet Usta - Zayed Fadi

Tuncer Salman - Hakkı Dayı

Nihat Altınkaya - Hulki

Serdar Yeğin - Uzay

Yavuz Bingöl - Adem Seyhan

Ahmet Uğur Say - Gürcan