AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Teşkilat 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümden ilk kareler...

İlk Yayınlanma : 04 Nis 2021 - 18:52 / Son Güncelleme : 04 Nis 2021 - 18:58

Teşkilat 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat 5. bölüm fragmanı izle. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın hikayesinin anlatıldığı Teşkilat dizisi, her bölümüyle rating sıralamalarını alt üst ediyor. Dizinin takipçileri internette Teşkilat oyuncuları, Teşkilat yeni bölüm TRT 1 Teşkilat fragmanı izle, Teşkilat fragmanı izle, Teşkilat 6. bölüm fragmanı izle, Teşkilat fragman gibi araştırmalara başladı. İşte, Teşkilat dizisinin yeni bölüm fragmanı detayları.

Teşkilat 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Yeni bölümden ilk kareler...

Teşkilat 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Teşkilat 6. bölüm fragmanı izle. TRT 1'in yeni yapımlarından biri olan Teşkilat dizisi, çıktığı ilk günden beri dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Milli İstihbarat Teşkilatı'nın hikayesinin anlatıldığı dizi, gerilim ve aksiyon tabanlı işliyor. Çağlar Ertuğrul'un başrol oynadığı dizinin yeni bölümü bu akşam yayınlanacak. Bu nedenle, Teşkilat TRT 1 fragmanı izle, Teşkilat 6. bölüm fragmanı izle, Teşkilat yeni bölüm fragmanı izle gibi araştırmalar sıklaştı. 

Teşkilat 6. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Teşkilat dizisinin yeni bölüm fragmanı pazartesi günü, yani son bölümden bir gün sonra olacak şekilde yayınlanmaya başlayıp 1 hafta içinde 3 farklı fragmanın internete yüklendiğini görüyoruz. Dizinin yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Teşkilat yeni bölüm fragmanı

 

Teşkilat yeni bölüm fragmanı

Patlayıcı yüklü minibüse hapsedilmiş Serdar’ın fazla zamanı yoktur. Uluslararası kamuoyunda Türkiye’yi zor duruma düşürecek bombalı saldırı gerçekleşmek üzeredir. Zehra, Pınar ve Hakkı ise Alman polisinin ablukası altında, bomba yüklü aracın uzaklaşmasını izlemek zorunda kalırlar. Mete Bey, karargahta olasılıkları değerlendirirken, saniyelerle yarışan ekip, Hulki’nin tehlikeli manevrası ile hem zaman kazanır hem de krizi önleyebilir.

Teşkilat dizisinin konusu nedir?

Teşkilat dizisi, ülkesi için kendi hayatlarından vazgeçip kalabalıkların içinde görünmez olmaları gereken bir görevi kabul ederek, "yer altına” inen yedi vatan sevdalısının hikayesini ekrana getirecek... Ankara'daki SİHA fabrikasına terör saldırısı düzenlenir. Saldırının yabancı istihbarat servisleri tarafından organize edildiği tespit edilir. Bunun üzerine Milli İstihbarat Teşkilatı içinde gizli bir tim kurulur. Bu timin amacı saldırının arkasındaki güçleri tespit etmek ve ortadan kaldırmaktır.

Teşkilat oyuncuları

Çağlar Ertuğrul - Serdar

Deniz Baysal - Zehra

Mesut Akusta - Mete

Ezgi Eyüboğlu - Ceren

Ezgi Şenler - Pınar

Mehmet Usta - Zayed Fadi

Tuncer Salman - Hakkı Dayı

Nihat Altınkaya - Hulki

Serdar Yeğin - Uzay

Yavuz Bingöl - Adem Seyhan

Ahmet Uğur Say - Gürcan