Levent Sürme, Ümit Milli Takımı'nın Yeni Teknik Direktörü Oldu!

Ali Bozkurt
22.03.2023 - 19:47 | Son Güncellenme: 22.03.2023 - 20:05

Tolunay Kafkas'ın ayrılmasından sonra Ümit Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü merakları sürerken TFF'den Levent Sürme ile anlaşma yapıldığı açıklaması geldi. Detaylar...

AJANSSPOR HABER

Türkiye Futbol Federasyonu, Genç Milli Takımlar bünyesinde yeni görevlendirmeler yaptı. Böylelikle Ümit Milli Takımı'nın yeni teknik direktörü belli oldu. Detaylar...

Genç Millî Takım görevlendirmesi belli oldu

Genç Millî Takımlar bünyesinde yeni görevlendirmeler yaptı. Buna göre; Orhan Şam, Sabri Sarıoğlu, Selçuk Erdoğan, Uğur İnceman ve Volkan Arslan Genç Millî Takım Antrenörü; Alkan Birlik ise Genç Millî Takım Kaleci Antrenörü oldu.

Levent Sürme göreve başladı

Tolunay Kafkas dönemi sonrası Ümit Milli Takımı'nın teknik direktörü de belli oldu. TFF'den yapılan açıklamayla  Levent Sürme'nin göreve geldiği açıklandı. 

İlgini Çekebilir
Galatasaray'ın yıldızı Mertens, Gençlerbirliği'nin kapısından dönmüş!
Habere Git

TFF'den yapılan açıklama şu şekilde:

"Türkiye Futbol Federasyonu, bir süredir devam eden yapılanma çalışmaları kapsamında, Genç Millî Takımlar bünyesinde yeni görevlendirmeler yaptı.

Kariyerlerinde millî takım ve kulüp deneyimleri yaşamış, genç yaş gruplarındaki millî futbolcularımızın gelişimine katkı sağlayacak, çağdaş futbol müfredatı ile eğitimler almış, UEFA antrenörlük lisansları olan yeni nesil ve genç Türk antrenörlerimiz "Türk Futbol Ekolü" oluşturulması amacıyla hazırlanan proje çerçevesinde Türkiye Futbol Federasyonu'nda göreve başladı.

Buna göre; Orhan Şam, Sabri Sarıoğlu, Selçuk Erdoğan, Uğur İnceman ve Volkan Arslan Genç Millî Takım Antrenörü; Alkan Birlik ise Genç Millî Takım Kaleci Antrenörü oldu.''

Ayrıca, Dolunay Saray, Genç Millî Takım Atletik Performans Antrenörü, Ahmet Buğlar ve Ege Mirza da Genç Millî Takım Analiz Antrenörü olarak göreve başladılar.

''Yeniden yapılanma çerçevesinde, 2009 yılından bu yana Federasyonumuzda Bölge Antrenörü ve Antrenör Eğitimcisi olarak çalışan Selman Coşkun, Genç Millî Takımlar Teknik Koordinatörü olurken; Millî Takımlar Kaleci Departmanı Sorumluluğu görevine Emrah Karakovan, Millî Takımlar Atletik Performans Departmanı Sorumluluğu görevine Vural Durmuş ve Millî Takımlar Analiz Departmanı Sorumluluğu görevine ise Okan Aydıner getirildi. Bu 3 isim, A Millî Takım'daki görevlerini de sürdürecek.''

İlgini Çekebilir
Fenerbahçe'den Beşiktaş'a: ''Hakemlerin çalıştıkları şirketler açıklansın''
Habere Git

Sabri Sarıoğlu görev aldı

Genç millî takımlar teknik kadrolarına yeni katılımların ardından, maçlara çıkacak olan teknik kadro ise belli oldu. Eski Galatasaraylı Sabri Sarıoğlu'da yardımcı antrenör olarak görevlendirme aldı. İşte TFF'nin yeni teknik kadrosu:

U19 / UEFA AVRUPA U19 ŞAMPİYONASI ELİT TUR / 22-28 MART 2023 / İNGİLTERE

Teknik Direktör: Ali Nadir Başkan

Yardımcı Antrenörler: Sabri Sarıoğlu, Orhan Şam

U18 / HAZIRLIK KAMPI / 19-29 MART 2023 / ANTALYA

Teknik Direktör: Övünç Soykan Başar

Yardımcı Antrenör: Volkan Arslan, Hüseyin Yeşildağ, Adnan Çakmakoğlu

U17 / UEFA AVRUPA U17 ŞAMPİYONASI ELİT TUR / 22-28 MART 2023 / ANTALYA

Teknik Direktör: Uğur İnceman

Yardımcı Antrenör: Ömür Serdal Altunsöz

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler