TFF'de Başkanlık İçin Tek Aday Mehmet Büyükekşi Oldu

Orhan Gülek
16.06.2023 - 18:11 | Son Güncellenme: 16.06.2023 - 18:13

TFF, Olağan Seçimli Genel Kurul'da başkanlık için adaylık başvuru sürecinin sona erdiğini ve tek adayın Mehmet Büyükekşi olduğunu açıkladı. İşte detaylar

TFF'de Başkanlık İçin Tek Aday Mehmet Büyükekşi Oldu

AJANSSPOR - HABER

Türkiye Futbol Federasyonu, 22 Haziran 2023'te yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul'da başkanlık için adaylık başvuru sürecinin sona erdiğini ve tek adayın Mehmet Büyükekşi olduğunu açıkladı.

"Tek aday; Mehmet Büyükekşi"

Türkiye Futbol Federasyonu, 22 Haziran 2023'te gerçekleştirilecek Olağan Seçimli Genel Kurul'a ilişkin bir açıklama yayımladı.

Federasyonun internet sitesi üzerinden yapılan açıklamada başkanlık için adaylık sürecinin sona erdiği ve tek adayın Mehmet Büyükekşi olduğu belirtildi.

TFF'den seçim açıklaması

Açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Türkiye Futbol Federasyonu'nun 22 Haziran 2023 tarihinde yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurulu'nda yapılacak başkan seçimi için adaylık başvuruları TFF Statüsü'nün 38. maddesi uyarınca 15 Haziran 2023 tarihinde sona ermiştir. TFF Başkan Adaylığı için belirtilen sürede TFF Genel Sekreterliği'ne yapılan başvurular neticesinde TFF Statüsünde belirtilen koşulları sağlayan ve belgeleri sunan Sayın Mehmet Büyükekşi, 22 Haziran 2023 tarihinde yapılacak Olağan Seçimli Genel Kurul toplantısında Başkan Adayı olmuştur. TFF Genel Sekreterliği'ne yapılan diğer adaylık başvuruları, TFF Statüsü'nde belirtilen Başkan Adaylığına ilişkin koşullarını taşımadığından kabul edilmemiştir."

bu haber için yapılan yorumlar
Senin için hazırladığımız haberler