• Diğerleri

The 100 dizisini nasıl izlerim?

The 100 dizisi tekrardan gündeme düşmeye başladı. 7 sezondan oluşan dizinin konusu hakkında araştırmalar sürüyor. İzleyiciler diziyi ücretsiz olarak nereden izleyeceğine dair araştırmalar yapıyor. Peki The 100 dizisi Türkçe Dublaj ve alt yazı nerede izlerim, tüm sezonu nereden izlerim? İşte tüm detaylar haberimizde...
21 Mayıs 2020 22:25- Son Güncelleme - 21 Mayıs 2020 22:34
Google news abonelik

The 100, kıyamet sonrası dram türünde olan bir dizi. Son günlerde yeni sezon için onay çıkması sonrası tekrar gündeme gelmeye başladı.

 Dizi, Kass Morgan'ın aynı isimdeki kitabının uyarlamasıdır ve Jason Rothenberg tarafından geliştirilmiştir.

Dizi konusu nedir?

97 yıl önce yeryüzünde yaşayan insanların ölümüyle sonuçlanan nükleer bir savaş gerçekleşmiş ve dünyanın yüzeyi yaşanılamayacak seviyede radyasyonla kaplanmıştır. Bilinen tek hayatta kalanlar gezegenin yörüngesinde bulunan 12 farklı ülkeye ait istasyonlarda yaşayanlardır ve bu uzay istasyonları Ark ismindeki istasyonun oluşturulması için Jaha başkanlığında birleşir. Kaynaklar kıttır, suçun türüne bakılmaksızın 18 yaşın üstündeki suçlular uzaya fırlatılarak cezalandırılmaktadır. Ark'ın kaynakları tükenmektedir, yeni yaşam kaynaklarına gereksinim duyulmaktadır. 

100 genç mahkûmun dünyaya gönderilebileceği duyurulur ve yaşam olanaklarının öğrenilmesi amacıyla eski suçlarının bağışlanacağı söylenerek son savaştan önce kurulan, içinde bolca bozulmayan erzak bulunduğu düşünülen Weather Dağı'nın yakınına eski bir uzay gemisiyle gönderilir. Planlananın aksine gençler dağın uzağına iner ve geçici bir topluluk kurmak için aralarında mücadele eder. Ancak sorunları bunlarla sınırlı kalmayacak ve Dünyalılar diye adlandırılan, yeryüzünde savaştan kurtularak sağ kalmayı başarmış bazı insanlar, Biçiciler adındaki yamyama dönüşmüş dünyalılar ve dağ adamlarıyla karşılaşacaklardır.

Peki nasıl izlerim?

Yeni sezon televizyon kanalı olan  CW tarafından yayınlanacak. 

Oyuncu kadrosunda kimler var?

Eliza Taylor Clarke Griffin      
Paige Turco Dr. Abigail "Abby" Griffin      
Alycia Debnam Carey Lexa      
Thomas McDonell Finn Collins    
Bob Morley Bellamy Blake      
Marie Avgeropoulos Octavia Blake      
Lindsey Morgan Raven Reyes        
Devon Bostick Jasper Jordan    
Ricky Whittle Lincoln      
Christopher Larkin Monty Green    
Henry Ian Cusick Marcus Kane    
Isaiah Washington Thelonious Jaha    
Eli Goree Wells Jaha      
Richard Harmon John Murphy        
Luisa D'Oliveira Emori        
Adina Porter Indra

Amir Khan vs Phil Lo Greco - Matchroom Boxing Night - Full