"The Last Dance belgeselini izleyince aklıma Thierry Henry geliyor"

21 Mayıs 2020 23:34- Son Güncelleme - 21 Mayıs 2020 23:37
Google news abonelik

Amerikan Birinci Futbol Ligi (MLS) ekiplerinden Los Angeles Fc'de forma giyen Carlos Vela, çarpıcı bir itirafta bulundu. Meksikalı oyuncu son zamanlarda büyük ilgi gören 'The Last Dance' belgeselini izlerken aklına Thierry Henry'nin geldiğini itiraf etti.

AJANSSPOR-DIŞ HABER

"Sadece 2 saat"

"Sadece 2 saat"

Sıkı bir basketbol izleyecisi olduğunu söyleyen Vela: "Her hafta sonu basketbol maçına giderdim. Eşim bu durumdan mutlu değildi,  ancak ona sadece 2 saat sürdüğünü ve bunun benim için önemli olduğunu söylüyordum." ifadelerini kullandı.

"The Last Dance belgeselini izleyince aklıma Thierry Henry geliyor"

Kariyerinin başında Arsenal'de forma giyen Meksikalı oyuncu, bir dönem beraber forma giydiği ve şu anda MLS ekiplerinden Montreal Impact'ın teknik direktörlüğünü üstlenen Thierry Henry'e övgülerde bulundu. Vela: "Thierry Henry gerçekten zor bir adamdı. Her gün en iyisi olmaya çalıştı ve kulüpteki gençleri daha fazla çalışmaya, profesyonel olmaya itti. The Last Dance belgeselini izleyince aklıma Thierry Henry geliyor. Bize hep 'Eğer sıkı bir antrenman yaparsan, sert oynayabilirsin' derdi. Her zaman bana ilham kaynağı oldu. Nasıl bir kariyere sahip olduğunu görebiliyorsunuz. Onunla oynayabileceğimi söylemekten gurur duyuyorum. O iyi bir lider." açıklamalarını kullandı.

Son saniyede penaltı kaçırdı!