Tiger Woods'un sağlık durumu iyi

Golf'un efsane ismi Tiger Woods, Los Angeles’da trafik kazası geçirdi ve hastaneye kaldırıldı. İşte detaylar...
23 Şubat 2021 23:03- Son Güncelleme - 24 Şubat 2021 12:20
Google news abonelik

Golf'un efsane isimlerinden Tiger Woods, trafik kazası geçirdi...

Hastaneye kaldırıldı

ABD basınında yer alan haberlere göre; Tiger Woods, bugün Los Angeles'ta bir trafik kazası geçirdiği ve hastaneye kaldırıdlığı öğrenildi.

Kuzey Amerika basınından gelen ilk bilgilere göre Tiger Woods'un sağlık durumunun iyi olduğu kaydedildi. 

Mahsur kaldı

Kazanın Rancho Palos Verdes bölgesinde meydana geldiği, yerel polise göre ise Woods'un seyahat ettiği aracın takla attığı ve daha sonra aracında mahsur kaldığı belirtildi.

Sağlık durumu iyi

California'da geçirdiği trafik kazası sonrası hastaneye kaldırılan ABD'li ünlü golfçü Tiger Woods'un, tedavisine yanıt verdiği ve uyanık olduğu bildirildi.

Tiger Woods'un resmi Twitter hesabından yapılan açıklamada, ünlü golf sporcusunun durumunun iyi olduğu ve hastane odasında iyileşme sürecinin başladığı ifade edildi.

ABD'li sporcuya kaza sonrasında sağ ayak ve bileğinden cerrahi ameliyat yapıldığı açıklandı.

Ayrıca açıklamada, kaza sonrasında sporseverlerin gösterdiği yoğun ilgi ve geçmiş olsun mesajları için de teşekkür edildi.

Başka aracın karışmadığı kaza ile ilgili incelemenin sürdüğü belirtildi.

45 yaşındaki ünlü sporcu, Los Angeles'ta Hawthorne Bulvarı üzerinde takla atan aracından itfaiye ve sağlık ekiplerinin yardımıyla çıkarılmıştı.

Premier Lig, La Liga, Bundesliga, NBA, F1, Portekiz Ligi, UFC S Sport Plus'ta! Taahhüt yok, kurulum yok, tıkla hemen izle!