Topçu: ''Hedef daha iyi futbol...''

03.10.2015 16:45 - Son Güncelleme -
Topçu: ''Hedef daha iyi futbol...''

Topçu, maçın ardından düzenlenen basın toplantısında, Osmanlıspor'un Süper Lig'i ve puan cetvelinde bulunduğu yeri hak eden bir takım olduğunu belirtti.

Bugüne kadar deplasmanda mağlup olmayan bir takımla karşılaştıklarını ifade eden Topçu, kendilerinin de her zaman sahalarında 3 puan hesabı yapan bir ekip olduklarını vurguladı.

Maçta ilk golü bulduktan sonra 2. golü ararken aleyhlerinde penaltı kararı verildiğini anlatan Topçu, şöyle konuştu:
"Penaltı pozisyonu, sahanın herhangi bir yerinde olağan pozisyonlardan. Bunlara penaltı çalınacaksa her iki takımın da 2-3 tane penaltı kullanması gerekirdi. Çok basit bir penaltı pozisyonundan sonra gol yedik ve hemen ardından golü bulduk. Golü bulunca rahatladık ama Osmanlıspor'un üzerimize geleceğini bildiğimiz için kontrollü oynamaya çalıştık. Yakaladığımız ani ataklarla neticeye gitmeye çalıştık ve birkaç tane güzel pozisyon oluşturduk."

Çok net pozisyonlar yakalamalarına rağmen bunları değerlendiremediklerini aktaran Topçu, "Sahamızda 3 puan aldığımız için mutluyuz. Bizim hedefimiz daha iyi futbolla daha iyi yerlere gelmek. Milli takım arasına moralli girdik. Bu arada eksikliklerimizi giderip daha iyi olmaya çalışacağız" diye konuştu.

Boğa güreşinde can verdi

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up