Olympiakos Başkan Yardımcısı, Futbol Federasyonu Başkanının Kafasına Etek Fırlattı!

Ali Bozkurt
27.03.2023 - 21:05 | Son Güncellenme: 27.03.2023 - 21:29

Yunanistan Futbol Federasyonu, yabancı Merkez Hakem Kurulu ile birlikte hakem toplantısı yaparken Olympiakos Başkan yardımcısı, Federasyon Başkanına etek fırlattı. Detaylar...

AJANSSPOR HABER

Yunanistan'da gündeme flaş bir haber düştü. Futbol Federasyonu önderliğinde kulüpler ve yabancı Merkez Hakem Kurulları, Yunan Ligi hakemleri hakkında toplantı yaptı. Toplantıya ise Olympiakos Başkan yardımcısının yaptığı hamle damga vurdu. Olympiakos Başkan yardımcısı, Federasyon Başkanının kafasına etek fırlattı. Detaylar...

Etek fırlatıldı

Olympiakos kulüp başkan yardımcısı Kostas Karapapas, Federasyon ile yapılan toplantıda sinirlenerek Başkanın kafasına etek fırlattı.  Karapapas, daha sonra toplantıyı terk etti.

Baltakos'a etek hediye ettim”

Kostas Karapapas, olay sonrasında yaptığı açıklamada, ''Baltakos'a bir etek hediye ettim, çıkarken giysin ve işine yarayıp yaramadığına baksın. Federasyon en kötü şeydir'' ifadelerini kullandı.

''Olabilecek en kötü şey''

EPO ve playoff takımlarının baş hakem, Steve Bennett'inde katıldığı toplantı sonrasında Kostas Karapapas,  sert açıklamalarında devam etti. Karapapas, "EPO'nun ne olduğunu bilmiyor musunuz? Size EPO'nun ne olduğunu söylememe gerek var mı? Olabilecek en kötü şey." dedi.

Olympiacos-Panathinaikos maçı için görüşüldü

Yunanistan Super League 24. haftasında Panathinaikos ile Olimpiakos 24. haftada karşı karşıya gelecekler. İki ekip dev karşılaşmanın yabancı hakem yönetmesi için sunduğu teklifte Federasyon ile görüşmeler gerçekleşti. Portekiz Ligi'nden bir hakem konusunda anlaşma çıkmayınca tartışma ortaya çıktığı iddia edildi. 

Portekizli hakem Joao Pinheiro hakkında karar çıkmasıyla birlikte Başkan yardımcısı Kostas Karapapas, sinirlenerek tartışmaya başladı. Daha önce yönetilen maçta net gollerini vermediklerini ifade etti. 

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
İzlemeden Geçmeyin
Senin için hazırladığımız haberler