Toprak Razgatlıoğlu'nun rakipleri belli oldu

Milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'nun 2016 FIM Kupası'nda mücadele edeceği rakipleri belli oldu...
16 Mart 2016 12:57- Son Güncelleme - 16 Mart 2016 12:57
Google news abonelik
Toprak Razgatlıoğlu'nun rakipleri belli oldu

Toprak'ın da yer aldığı FIM Superstock 1000 Kupa'sında (STK1000) sezon 3 Nisan'da İspanya'nın Aragon Pisti'nde başlayacak. STK1000'de 39 sporcu mücadele edecek.

Toprak Razgatlıoğlu'nun daha önce Kenan Sofuoğlu'nun kullandığı 54 numarayla şampiyonluk mücadelesi vereceği kupada yer alacak sporcular ve yarış takvimi şöyle:

-Sporcular ve takımları

1- 2 Roberto Tamburini / ITA / Aprilia RSV4 RF / Nuova M2 Racing 
2- 74 Kevin Calia / ITA / Aprilia RSV4 RF / Nuova M2 Racing
3- 21 Florian Marino / FRA / Yamaha YZF R1 / PATA Yamaha Official Stock Team 
4- 84 Riccardo Russo / ITA / Yamaha YZF R1 / PATA Yamaha Official Stock Team 
5- 35 Raffaele De Rosa / ITA / BMW S 1000 RR / Althea BMW Racing Team 
6- 43 Fabio Massei / ITA / Yamaha YZF R1 / Team Trasimeno 
7- 87 Luca Marconi / ITA / Yamaha YZF R1 / Team Trasimeno 
8- 5 Marco Faccani / ITA / Ducati 1199 Panigale R / Triple-M Racing 
9- 32 Marc Moser / GER / Ducati 1199 Panigale R / Triple-M Racing 
10- 93 Roberto Mercandelli / ITA / Kawasaki ZX-10R / Team Pedercini 
11- 121 Alessandro Andreozzi / ITA / Kawasaki ZX-10R / Team Pedercini 
12- 59 Andrea Mantovani / ITA / Yamaha YZF R1 / G.M Racing 
13- 41 Federico D'Annunzio / ITA / BMW S 1000 RR / FDA Racing Team 
14- 34 Thomas Toffel / SUI / BMW S 1000 RR / Motos Vionnet 
15- 51 Eric Vionnet / SUI / BMW S 1000 RR / Motos Vionnet
16- 19 Julian Puffe / GER / Kawasaki ZX-10R / Agro On-Benjan-Kawasaki 
17- 67 Bryan Staring / AUS / Kawasaki ZX-10R / Agro On-Benjan-Kawasaki 
18- 69 David McFadden / RSA / Kawasaki ZX-10R / Agro On-Benjan-Kawasaki 
19- 12 Michael Ruben Rinaldi / ITA / Ducati 1199 Panigale R / Aruba.it Racing - Junior Team 
20- 36 Leandro Mercado / ARG / Ducati 1199 Panigale R / Aruba.it Racing - Junior Team 
21- 9 Toni Finsterbusch / GER / Yamaha YZF R1 / BCC-Racing Team 
22- 3 Sebastien Suchet / SUI / Yamaha YZF R1 / Berclaz Racing by MotoXracing 
23- 26 Marco Sbaiz / ITA / Yamaha YZF R1 / Berclaz Racing by MotoXracing 
24- 44 Andrea Tucci / ITA / Yamaha YZF R1 / Berclaz Racing by MotoXracing 
25- 6 Alessandro Simoneschi / ITA / Kawasaki ZX-10R / BWG Racing 
26- 52 Gauthier Duwelz / BEL / BMW S 1000 RR / D.K.Racing 
27- 95 Miroslav Popov / CZE / Yamaha YZF R1 / DRT Racing team 
28- 123 Luca Salvadori / ITA / Aprilia RSV4 RF / GP Project 
29- 54 Toprak Razgatlıoğlu / TUR / Kawasaki ZX-10R / Kawasaki Puccetti Racing 
30- 16 Gregg Black / GBR / Kawasaki ZX-10R / MTM / HS Kawasaki 
31- 77 Wayne Tessels / NED / Kawasaki ZX-10R / MTM / HS Kawasaki 
32- 11 Jeremy Guarnoni / FRA / Kawasaki ZX-10R / Pedercini Racing 
33- 23 Christophe Ponsson / FRA / Kawasaki ZX-10R / Pedercini Racing 
34 - 13 Federico Sanchioni / ITA / Kawasaki ZX-10R / PUNTO MOTO Corse by Clasitaly 
35- 99 Francesco Cavalli / ITA / Kawasaki ZX-10R / PUNTO MOTO Corse by Clasitaly 
36- 91 Luca Oppedisano / ITA / Kawasaki ZX-10R / SaviOfficina Racing Team 
37- 58 Emanuele Pusceddu / ITA / Ducati 1199 Panigale R / SK-Racing Team by BARNI Racing 
38- 70 Luca Vitali / ITA / BMW S 1000 RR / Team 2R Racing 
39- 47 Rob Hartog / NED / Kawasaki ZX-10R / Team Hartog - Racing Against Cancer 

-2016 Yarış Takvimi

3 Nisan: İspanya-Aragon 
17 Nisan: Hollanda-Assen 
1 Mayıs: İtalya-Imola 
29 Mayıs: İngiltere-Donington Park 
19 Haziran: İtalya-Misano 
24 Temmuz: İtalya-Monza 
18 Eylül: Almanya-Lausitzring 
2 Ekim: Fransa-Magny Cours 
16 Ekim: İspanya-Jerez