Toroğlu ile Demir arasında şok kavga!

23.04.2019 - 15:15 | Son Güncellenme: 23.04.2019 - 12:16

A Spor'da ekrana gelen "Takım Oyunu" programına eski hakem Erman Toroğlu ile spor yorumcusu Turgay Demir'in tartışması damga vurdu. Tartışmanın büyümesi üzerine sesler yükselirken, Toroğlu'nun "Ben bu adamla bir daha programa çıkmam" sözleri dikkat çekti. 

Peki Erman Toroğlu, Takım Oyunu programından ayrıldı mı? Turgay Demir ile kavgasında neler söyledi? Bir daha programa çıkacak mı?

İşte detaylar...

Süper Lig'in 29. haftasında Beşiktaş deplasmanda Sivasspor'u 2-1 mağlup eti. A Spor yorumcuları Turgay Demir ve Erman Toroğlu bir pozisyonu tartışırken canlı yayında gergin anlar yaşandı.

Programın moderatörü Serkan Korkmaz ile Gary Medel'in pozisyonu üzerine tartışmaya başlayan Turgay Demir'e sinirlenen Erman Toroğlu, "Sana ne!" şeklinde tepki gösterdi.

Turgay Demir'in "Sen bana neden karışıyorsun=?" sözüne Erman Toroğlu, "Benim sana karıştığım yok oğlum" diyerek cevap verdi. Bunun üzerine Turgay Demir, Erman Toroğlu'na "Ben senin oğlun değilim hocam. Bana 'taraflı' diyorsan, en büyük taraflı sensin. Ben tarafsızım" diyerek çıkıştı.

Erman Toroğlu'nun "Ben bu adamla bir daha program yapmam" sözüne Turgay Demir de "Aman çok da umrumda! Bir daha program yapmayız" cevabını verdi. Serkan Korkmaz olaya müdahale ederek Sivasspor-Beşiktaş maçının özetini ekranlara getirdi.

 

Senin için hazırladığımız haberler