Erman Toroğlu'ndan Flaş İddia! "TFF Gözlemcisi Kadını Taciz Etmiş"

Akın Ungan
01.01.2023 - 21:56 | Son Güncellenme: 01.01.2023 - 22:18

Futbol yorumcusu eski hakem Erman Toroğlu, taciz iddiasında bulundu. Toroğlu, TFF gözlemcisinin uçakta bir kadının bacaklarını fotoğrafladığını söyledi.

AJANSSPOR HABER

Futbol yorumcusu Erman Toroğlu, çok konuşulacak bir iddiada bulundu. A Spor'da yayınlanan 90+1 programında konuşan eski hakem Toroğlu, TFF gözlemcisinin, bir kadını taciz ettiğini söyledi.

Toroğlu açıkladı: TFF gözlemcisi bir kadını taciz etti

Erman Toroğlu, bir TFF gözlemcisinin bindiği bir uçakta yanında bulunan kadını taciz ettiğini açıkladı. Erman Toroğlu ayrıca, Türkiye Futbol Federasyonu'nun bu taciz olayından haberdar olduğunu iddia etti.

"Yanındaki bayanın bacaklarını mı çekiyor, bir yerlerini çekiyor"

Erman Toroğlu, "Bana bir haber geldi 2 saat önce, bu haber de çok taze. Adını vermeyeceğim, eski bir futbolcu, eski bir hakem, şu anda gözlemci... Uçağa biniyor, yakın zamanda. Yanındaki bayanın bacaklarını mı çekiyor, bir yerlerini çekiyor. Kadın uyanıyor, çığlık atıyor" ifadelerini kullandı.

İlgini Çekebilir
Olaylı Göztepe-Altay maçıyla ilgili flaş karar! Süresiz kapatıldı...
Habere Git

"Uçakta bu vatandaşı dövüyorlar, polis alıyor götürüyor"

Açıklamasına devam eden Toroğlu, "Uçakta bu vatandaşı dövüyorlar, telefonunu elinden alıyorlar. Uçak iniyor, pilot polis çağırıyor, polis alıyor götürüyor" şeklinde konuştu.

"Bir müddet de maç verilmiyor buna"

Erman Toroğlu, sözlerinde TFF'nin bu taciz olayından haberdar olduğunu belirtti. Toroğlu, "Bu adamı ben tanıyorum... Yüz kızartıcı bir suç, bu adam gözlemci. Bir müddet de maç verilmiyor buna. Federasyon, bunu bir açıklayın abi. Açıklayın, önü kesilsin böyle şeylerin" dedi.

TFF son olarak Sivas-Galatasaray maçında gündeme geldi

TFF son olarak Spor Toto Süper Lig'in 16. haftasında oynanan Sivasspor - Galatasaray maçında gündeme gelmişti. MHK'nın atadığı hakem Erkan Özdamar ile VAR'da görev alan Özgüç Türkalp, 50. dakikada Sivasspor'un attığı golün incelemesinde skandala imza atmış ve gerekçesini kimsenin anlayamadığı şekilde golü iptal etmişti.

İlgini Çekebilir
Skandal karar Sivasspor- Galatasaray maçının hakemlerini yakıyor!
Habere Git

TFF'den açıklama beklendi

Bu maçın ardından Galatasaray da dahil olmak üzere Sivasspor ve Fenerbahçe cephesi TFF'den açıklama bekledi. Yapılan basın toplantılarında TFF Başkanı Mehmet Büyükekşi'ye seslenilirken, VAR kayıtlarının ortaya çıkarılması istendi.

Senin için hazırladığımız haberler