AjanssporAjansspor uygulamasını indir

Tosic'in eşi Jelena Karleusa'dan seksi kareleri olay cevap

İlk Yayınlanma : 18 Şub 2021 - 16:09 / Son Güncelleme : 18 Şub 2021 - 16:18

Devre arası transfer döneminde Kasımpaşa'ya transfer olan eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic ile şarkıcı eşi Jelena Karleusa gündemden düşmüyor. Son olarak Jelena Karleusa, sosyal medya hesabından Tosic'i aldattığı yönünde çıkan haberlere ve paylaştığı seksi karelere gelen eleştirilere cevap verdi. İşte detaylar...

Tosic'in eşi Jelena Karleusa'dan seksi kareleri olay cevap

AJANSSPOR - HABER

Boşnak futbolcu Ognjen Vranjes ile yasak aşk yaşadığı konuşulan Dusko Tosic'in eşi Jelena Karleusa, aldatma iddiaları ve paylaştığı cesur karelere yapılan eleştirilere karşı çıktı. Ayrıca ülkesi Sırbistan'da pop şarkıcı olan Jelena Karleusa,  eşi Dusko Tosic'i yere göğe sığdıramadı

Devre arası transfer döneminde Kasımpaşa'ya transfer olan eski Beşiktaşlı futbolcu Dusko Tosic, çıkan aldatma haberleri sonrası eşi Jelena Karleusa'dan boşanacağı iddia edildi.

Öte yandan Dusko Tosic'in şarkıcı eşi Jelena Karleusa, sosyal medya hesabından aldatma haberlerine ve paylaştığı seksi karelere gelen eleştirilere cevap verdi.

42 yaşındaki şarkıcı Jelena Karleusa, sosyal medya hesabından şu açıklamada bulundu:

'Tek lekesi olmayan adam, benim yüzümden magazinin korkunç saldırılarına maruz kalıyor. Bana olan iğrenç nefretleri yüzünden, iyi bir adamı ve ailesini lekeleyecek yalanlar yazıyor"