• Diğerleri

Trabzonspor, 2 ismi transfer etmek istiyor!

Trabzonspor, Altay'da forma giyen Cenk Özkaçar ve Balıkesirporlu Rahmi Anıl Başaran'a transfer teklifinde bulundu. Trabzonspor Teknik Direktörü Hüseyin Çimşir iki oyuncu hakkında Ali Tandoğan'ı aradı. İşte detaylar...
21 Mayıs 2020 15:00- Son Güncelleme - 21 Mayıs 2020 15:06
Google news abonelik

Teknik direktör Ali Tandoğan, Trabzonspor’un gündeminde yer alan Balıkesirsporlu Rahmi Anıl Başaran ve Altay’da forma giyen Cenk Özkaçar hakkında açıklama yaptı.

Tandoğan, Trabzonspor’un Rahmi Anıl Başaran ve Cenk Özkaçar’a teklif yaptığını açıkladı.

Radyospor’da Salim Manav’ın canlı yayın konuğu olan Ali Tandoğan, “Lig devam ederken Trabzonspor ve Başakşehir çok iyi bir hava yakalamıştı. Galatasaray çok iyi form tutmuştu, bu 3 takım şampiyonluğun en büyük adayı. Lig devam ederse bu 3 takımdan birisi şampiyon olacak. Fakat şu anda net bir şey diyemiyorum. Liglere ara verilmesi futbolcuların formunu da  mutlaka etkileyecektir.” ifadelerini kullandı.

Çimşir, Rahmi Anıl ve Cenk için aradı!

Trabzonspor’un gündeminde yer alan eski öğrencileri Rahmi Anıl Başaran ve Cenk Özkaçar hakkında ise Tandoğan, “Rahmi Anıl’a Balıkesirspor’da şans verdik ve olumlu tepkiler aldık. Rahmi Anıl’ın eksikleri var, her geçen gün performansını artırıyor. Hüseyin Çimşir benim Bursaspor’dan takım arkadaşım, Rahmi Anıl ve Cenk Özkaçar’la ilgili Hüseyin Hoca ile bir görüşmem oldu. İki oyuncu için de olumlu referans verdim. Genç oyuncuların, Türk futboluna kazandırılması lazım. Benim antrenörlük hayatımda ana hedefim genç oyuncuları Türk futboluna kazandırmak. 

Cenk Özkaçar’a Altay’da şans verdik, sol ayaklı fakat biz onu sağ stoper oynattık, o pozisyonda da sırıtmadı. Cenk, Avrupa’da oynayabilecek potansiyele sahip. Cenk, fiziğine göre de çok hızlı. İki oyuncuya Trabzonspor transfer etmek istiyor. Hüseyin Hoca bana Cenk’i sorduğunda, ‘Trabzonspor’da rahat oynar, birkaç yıl sonra Avrupa’ya 5-10 milyon Euro’ya transfer olur’ dedim. Cenk’in stili Merih Demiral’ı anımsatıyor.” açıklamasında bulundu.

James Harden - En İyi Oyunlar | NBA 2015/16 - 2019/20