Trabzonspor, Ozan Bulkaz ile sözleşme yeniledi

28.06.2018 - 20:49 | Son Güncellenme: 28.06.2018 - 23:49

"Ozan hocaya güveniyoruz. Onunla birlikte güzel bir sezon geçirerek Trabzonspor'u arzuladığı noktalara ulaştıracağından şüphemiz yok.

Spor Toto Basketbol Ligi takımlarından Trabzonspor, Başantrenör Ozan Bulkaz ile 2 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı.

Trabzonspor Basketbol sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

"Kulüp Başkanımız Abiş Hopikoğlu, Başkan yardımız Derya Günal, Genel Menajerimiz Nihat Mala ve Başantrenörümüz Ozan Bulkaz İstanbul'da bir araya gelerek yeni sezon öncesi yol haritasını çizdi. Bu doğrultuda hem yapılacak olan transferlerin gecikmemesi hem de atılacak oldan adımlarda geç kalınmaması adına ilk olarak Başantrenörümüz Ozan Bulkaz ile 2 yıllık sözleşme imzalandı. İmza töreninin ardından yapılacak olan transferler için kolları sıvayan yönetim kurulumuz, , yeni sezonda başarıya ulaşacak bir takım kurmak için ne gerekiyorsa yapacaklarını söylediler.

Başkanımız Abiş Hopikoğlu, Ozan Bulkaz'ın Türkiye 'nin en iyi antrenörleri arasında yer aldığını belirterek, yeni sezonda da kendisi ile çalışarak başarıya ulaşacaklarına inandığını söyledi. Hopikoğlu şu ifadeleri kullandı: "Ozan hocaya güveniyoruz. Onunla birlikte güzel bir sezon geçirerek Trabzonspor'u arzuladığı noktalara ulaştıracağından şüphemiz yok. kendisine başarılar diliyoruz. "dedi.

Ozan Bulkaz da, "Trabzonspor gibi Türkiye'ye mal olmuş bir kulüpte çalışacak olmasından dolayı mutlu olduğunu ifade ederek , "Bana güvenip ve inanıp yeni sezonda daçalışma isteğini belirten Başkanımız Abiş Hopikoğlu ve yönetim kuruluna teşekkür edederim. İnşallah Trabzonspor camiası ile güzel günlere yelken açacağız." dedi.

bu haber için yapılan yorumlar
0 adet gösteriliyor
Senin için hazırladığımız haberler