Trabzonspor taraftarları Yusuf Yazıcı'yı ilk maçında yalnız bırakmadı

11 Ağustos 2019 20:04- Son Güncelleme - 11 Ağustos 2019 17:04
Google news abonelik

Trabzonspor'dan Fransa Ligue 1 ekiplerinden Lille'e transfer olan Yusuf Yazıcı'yı Trabzonspor taraftarları ilk maçında yalnız bırakmadı.

Fransa Ligue 1'in ilk haftasında Mehmet Zeki Çelik ve Yusuf Yazıcı'nın formasını giydiği Lille, sahasında Nantes'i konuk ediyor. Mücadeleye Zeki Çelik ilk 11'de çıkarken, Yusuf Yazıcı ise karşılaşmaya yedek kulübesinde başladı.

Lille'nin Nantes'i konuk ettiği karşılaşmada Trabzonspor taraftarları da Yusuf Yazıcı'ya destek olmak için stadyumdaki yerlerini aldı. Lille kulübünün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, Trabzonspor formalı bir grup taraftarın fotoğrafı yer alırken, fotoğrafın altına "Yusuf Yazıcı, tribünlerde hoş bir karşılaşma ile ağırlandı" notu düşüldü.

Yusuf Yazıcı, Eren Bülbül'ü unutmadı

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Yusuf, "Bayramlar yaşanıyorsa bu vatanın Eren’leri var diye, sonsuza kadar kalbimizde yaşayacaksın kardeşim. Ayşe annem bu bayram yanına gelemiyorum ama milyonlarca evladın gibi mübarek ellerinden öpüyorum. Bugün tekrardan, kalbimizin en derin yerinden en yüksek sesle !" ifadelerini kullandı.

AJANSSPOR