Trabzonspor transfer için kaynak arayışında

03.01.2019 10:36 - Son Güncelleme -
Trabzonspor transfer için kaynak arayışında

Spor Toto Süper Lig’in ilk yarısında başarılı bir performans ortaya koyan Trabzonspor’da mali anlamda sıkıntılı günler yaşanırken, diğer taraftan da transfer çalışmaları sürüyor. Bordo-mavililer kaynak oluşturma çabasında.

Trabzonspor yönetiminin eli kolu bağlı

Sıcak para akışı olmaması nedeniyle Trabzonspor’un şu anda adeta eli kolu bağlandı. İlk olarak kadro dışı bırakılan Onur Kıvrak ile Burak Yılmaz krizini çözmeyi planlayan Karadeniz temsilcisi, büyük ihtimalle birkaç gün içerisinde iki oyuncusuyla da alacaklarına karşılık yollarını ayıracak. Bordo-Mavililer böylece ciddi bir mali yükten kurtulacak.

Trabzonspor’dan  Milan’a 2 milyon Euro ödeme

Jose Sosa ve Juraj Kucka’nın taksitlerini de ödemeye devam eden Trabzonspor, 12 Ocak’a kadar İtalyan devi Milan’a da toplamda 2 milyon Euro’luk (12 milyon TL) bir ödeme gerçekleştirmek zorunda. Bu nedenle yoğun mesai harcayan Başkan Ahmet Ağaoğlu, öncelikle bu sorunları çözmeyi amaçlıyor. Bu problemler nedeniyle transferde ciddi adımlar atamayan Fırtına, sorunların çözülmesi durumunda takviye çalışmaları için resmi adımlar atmaya başlayacak. (Fanatik)

Genç kaleci golü attı, takımına puanı getirdi

news Image

5 saniye sonra yeni habere geçilecek
keyboard_arrow_up