Trabzonspor'a Trondsen'den kötü haber

Son dakika Trabzonspor haberi... Trabzonspor'ın yeni transferi Anders Trondsen’in ön çapraz bağları koptu. Peki Anders Trondsen sahalardan ne kadar uzak kalacak? İşte detaylar...
10 Eylül 2020 15:06- Son Güncelleme - 10 Eylül 2020 15:06
Google news abonelik

Trabzonspor'da Trondsen’in ön çapraz bağları koparken, Marlon ve Pereira hakkında açıklama geldi.

 

Tabzonspor Sağlık Kurulu Başkanı Yaşar Kibar Güven; Anders Trondsen, Marlon Xavier ve Joao Pereira’nın sakatlıklarıyla ilgili açıklamalarda bulundu.

Anders Trondsen

Dün sabah yapılan antrenmanda dizi dönen futbolcumuzun bugün yapılan muayene ve çekilen MR neticesinde sağ diz ön çapraz bağında yırtık tespit edilmiştir. Ameliyatı planlanan futbolcumuzun yaklaşık 6 ay süreyle sahalardan uzak kalması öngörülmektedir.

Marlon Xavier

Marlon Xavier

Sol arka adalesinde gerilme oluşan oyuncumuzun yapılan muayene ve incelenen MR grafileri neticesinde sol uyluk arka adalesinde (biceps femoris) ikinci derece yaralanma tespit edilmiş olup tedavisi devam etmektedir.

Joao Pereira

Çaykur Rizespor ile oynadığımız hazırlık maçında dizinden sakatlanan Joao Pereira’nın yapılan muayene ve incelenen MR grafileri neticesinde sağ diz iç yan bağında birinci derece zorlanma tespit edilmiş olup tedavisi devam etmektedir.

Trabzonspor, Beşiktaş ile yapacağı yeni sezonun ilk maçında 3 futbolcusundan da yararlanamayacak.

Yasal uyarı: Bu haber Ajansspor.com tarafından yazılmıştır, kaynak gösterilmeden kullanılamaz.

 

 

Tuncay Şanlı'nın Premier Lig'de attığı en güzel goller